​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

איך לרכוש זיכיון באופן מושכל?

רכישת זיכיון היא סיפור מורכב. לפני חתימה על הסכם מחייב מול חברה או רשת מזכה, יש לברר תחילה האם התחום המבוקש לקבלת זיכיון אכן מתאים לעיסוקכם ונטיות ליבכם. יש להעדיף תחומים שבהם צברתם ידע מוקדם או ניסיון על מנת להימנע מהצורך לעבור הכשרה ממושכת ובמטרה להגדיל את הסיכויים ליהנות בעתיד הקרוב והרחוק כאחד מהכנסות גבוהות יותר. בירור מקיף ומעמיק אודות הגוף המזכה יאפשר לכם להתייצב מול תמונה הרבה יותר מדויקת בכל הנוגע לתמיכה ולהיקף העזרה שניתן לקבל מאותו הגוף.

בירורים מקדימים
סיוע זה יכול לבוא לידי ביטוי בגיוס והדרכת עובדים, פרסום ראשוני ו/או מתמשך, פוטנציאל ההצלחה של הזיכיון המבוקש ועוד. את כל הנתונים הללו יש לברר הן באופן עצמאי והן על ידי סיוע חיצוני מגורמים מקצועיים כמו יועצים עסקיים, עורכי דין מומחים בזכיינות, רואי חשבון וכדומיהם. על מנת לאמת ולאשש את הידיעות והנתונים השונים שהשגתם אודות הרשת המזכה כדאי מאד ליצור קשר עם זכיינים פעילים. אם הלכתם על קו חלוקה מסוים כמו קו של מכונות קפה, כדאי מאד לבחון את האזור הגיאוגרפי לרבות החתך הסוציו דמוגראפי על מנת לקבל תמונה בהירה יותר אודות הקלות מחד או הקושי מאידך להתנייד בין האזורים השונים. חשוב להיוועץ בשירותי עורך דין זכיינות על מנת שכל התהליך יעבור בצורה חלקה. 

מציאת חברה מזכה
באופן הזה תוכלו גם לדעת באיזו מידה אפשר לסמוך על הסיכויים להרחבת ההפצה שלכם בהתאם לצרכים של האוכלוסייה במקום וליכולותיה. ניתן לחפש אחר רשתות מזכות בעזרת פרסומים או מפה לאוזן, לאחר שמצאתם רשת מתאימה למטרות הכלכליות המבוקשת לכם ולסוג העבודה, יהיה עליכם לפנות זמן לפרטים הטכניים. כאמור רכישת זיכיון היא לא עניין של מה בכך בין השאר משום שמערבת סכומים כספיים גבוהים ותוצאותיה לעתים עשויות להקשות במידה רבה ולהוביל להפסדים שלא יאפשרו לאנשי העסקים להשתקם.
כדי להימנע מתסריטים אלו מומלץ לקבל סיוע מטעם עורך דין מומחה בתחום, מה שנחשב לדבר נהוג ומקובל בעולם הזכיינות. סיוע זה יאפשר לכם ליהנות מהגנה מלאה נגד חוזה דרקוני שיחבל במאמציכם למקסם רווחים וליהנות מאיכות שוטפת ומהנה של עבודה.

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014