​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

אפשרויות מימון לצורך זכיינות

שיטת הזכיינות מפתה לא מעט אנשי עסקים כיום. על כן ברצוננו לחדד ולהזכיר את מגוון ההוצאות הראשוניות הכרוכות בהליך אשר לא אחת מייצרות קושי לא מבוטל בקרב אותם אנשי העסקים הנדרשים לממנן בצורה כזו או אחרת.רכישת זיכיון כרוכה בתשלום ראשוני שיכול לנוע בין עשרים אלף דולר למאה אלף דולר, אנו רואים כי לא מדובר בסכומים זעומים. חשוב לזכור כי בנוסף לתשלום ראשוני זה יש לעמוד בתשלומים אחרים למגוון בעלי מקצוע שיעניקו סיוע במסגרת השגת זיכיון כדאי ורווחי ובחתימה על חוזה הוגן לשמירת זכויות הזכיין.
אופציות מימון לסך ההוצאות הכולל
בעלי מקצוע אלו מגיעים בדמות של חברות המעניקות ייעוץ עסקי ופיננסי לרבות עורכי דין מומחים בתחום הזכיינות שילוו אתכם במעמד חתימת חוזה הזכיינות. כמו כן על הזכיין החדש חלות ההוצאות עבור שכירת המקום בו יפתח הסניף החדש, הקמת סניף חדש או שיפוצו, גיוס עובדים ועוד הוצאות שונות ונלוות לתהליך. על כן חשוב מאד להיערך בהתאם בנוגע לאופציות מימון אפשריות באמצעותן ניתן יהיה לשאת בהוצאות הנרחבות הנ"ל ועבור ההון החוזר לו נדרש העסק במהלך החודשים הראשונים לחייו.
איך ניתן להשיג מימון?
להבדיל מבעבר, כיום ישנות הרבה יותר אפשרויות מימון בישראל. כל מי שמעוניים לחבור מול רשת או מותג מסוים בחוזה זכיינות והתחיל את דרכו כזכיין מן המניין, יכול לפנות למגוון רחב של גופים המספקים סיוע כלכלי. המקור המוכר והמסורתי הוא כמובן הבנקים אשר מעניקים הלוואות מסוגים שונים בתנאי להצגתה של תכנית עסקית ובטחונות שונים. בעשר השנים האחרונות ניתן להבחין בחברות רבות המספקות מימון חוץ בנקאי ללא הדרישה להציג תכנית עסקית ומבלי הצורך להראות בטחונות.
גופי מימון שונים
ישנה אפשרות לקבל סיוע ממה שמכונה כיום אשראי ספקים שמאפשר לבעלי עסקים ליהנות מתשלומים נוחים לפי התנאים שמעניקים לו הספקים השונים. חברות הביטוח נחשבות לגופים הפחות מוכרים ומעניקות הלוואות שונות בתמורה לביטחונות המהוות פוליסות ביטוח חיים או פנסיות. ניתן בנוסף להשיג הלוואות או כל מימון אחר מטעם קרנות ממשלתיות אשר רואות ביזמות אופציה חיובית או מטעמן של עמותות חברתיות שרואות במהלך הזכיינות אג'נדה חיובית לצבירת רווחים ממנו בעתיד.

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014