​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

האם כדאי לבצע מכירת זיכיונות לחברה שלכם?

העסק מתנהל בצורה שוטפת ותקינה ויחד עם זה ברצונכם לשפר ולהרחיב את היקפו? קהל הלקוחות שב ושואל אתכם מדוע אין ברשותכם סניפים נוספים? הגיע השעה להתרחב, אולם מה שמעכב אתכם הוא היעדר ניסיון וידע בעולם העסקי. אז מהי האסטרטגיה הטובה ביותר למען צמיחת העסק שלכם? מה יותר כדאי, לפתוח סניפים נוספים תחת בעלותכם או לחלופין לבצע מכירת זיכיונות במטרה להפעיל סניפים נוספים? בשורות הבאת תוכלו ליהנות מכל התשובות לשאלות אלו ואף יותר מכך.

הרחבת כמות הסניפים שבבעלותה של חברה מסוימת

במידה ויש ברשותכם הון עצמי כדי לפתוח במהירות כמה סניפים הרי שהאופציה הזו היא הטובה ביותר עבורכם. פתיחה של סניפים בצורה עצמאית תוכל להניב רווחים גדולים יותר מפאת הסיבה הפשוטה שכולם יגיעו ישירות אליכם. אופציה זו יכולה לסייע ליכולת השליטה הבלעדית שלכם בעסק דרך שמירת רזי המסחר בתוך "המשפחה". ולבסוף תוכלו לשתף משאבים ועובדים בין הסניפים האחרים שאתם מפעילים. במידה ובחרתם בנתיב האמור, יש לחקור ראשית את הדמוגרפיה של העיר בה אתם מעוניינים להקים סניפים.

יתרונות וחסרונות של השיטה הראשונה

מחקר זה יסייע לכם לשווק בצורה טובה יותר את החברה שלכם. הדבר המאתגר בנתיב זה כרוך בעובדה שאתם אלו שתאלצו לדאוג למימון העלויות של הסניפים. אתם אלו שתהיו אחראים במאה אחוזים על כל הסניפים, רוצה לומר שתאלצו לדאוג לניהולו ותפעולו השוטף של כל סניף לרבות הכשרה והעסקה של מנהלים ועובדים כאחד. האופציה השנייה שמיועדת בעיקרה לכל מי שאין ברשותו הון עצמי התחלתי או איננו יכול להשיג מימון בפרק זמן קצר למען הקמת סניפים חדשים ונוספים, הינה מכירת זיכיונות.

להיוועץ עם מיטב המומחים

במידה ותחליטו למכור זיכיון לעסק שלכם, לא תאלצו להחזיק באחריות לשאר הסניפים אלא אך ורק לסניף שלכם, מעבר לכך לא תצטרכו לגייס את העובדים בעצמכם או לדאוג לתפעול השוטף של כל סניף וסניף. מעוניינים בייעוץ מקצועי ומידע נוסף בכל הנוגע לתחום ובפרט לכדאיות של מכירת זיכיונות? פורטל הזכיינות של ישראל הוא הכתובת המקצועית ביותר, וישמח להעמיד לרשותכם את מיטב המומחים למען תוכלו ליהנות מייעוץ וליווי צמוד לאורך כל הדרך.

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014