​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

האם כדאי להשקיע ברכישת זיכיון לניו פארם כעת?

נא לא לפנות בנושא זכיינות ניו פארם. איננו עוסקים בזכיינות לרשתות הפארם.

ההנהלה של חברת סופר פארם החליטה להשיק בין חמישה לשישה סניפים חדשים מדי שנה, שיפעלו בחסותו של המותג: ניו-פארם מדיקל, ובכך להגיע בפרק זמן של שלוש שנים לכמות של שלושים סניפים בהשקעה שנעה בטווח מחירים שבין ה- 15 ל- 20 מיליון שקלים. בתקופה הנוכחית חברת סופר פארם מפעילה אחד עשר סניפים תחת המותג ניו-פארם מדיקל וממקורות עלה שכעת ישנה מגמה להשיק סניפים נוספים על מנת להגיע לשלושים סניפים בתוך שלוש שנים בלבד.

הרחבת הסניפים של רשת סופר פארם

רכישת זיכיון לניו פארם יכול אם כן להיות הזדמנות טובה מאד להשקעה מוצלחת בתקופה הנוכחית. פורמט ההתרחבות המדובר כולל כמה סניפים קטנים בעלי שטח שבין 80 ל- 100 מ"ר, להבדיל מהגודל הממוצע של סניף רגיל תחת המותג ניו פארם המתפרש על שטח של כ- 400 מ"ר. מרבית הסניפים הללו נמצאים במרכזי סחר קטנים יחסית כמו גם ביישובים רחוקים ממרכזי מסחר גדולים יותר. הרשת למדה את הקונספט מחו"ל, אמר מנכ"ל ני-פארם, יפתח סרי, ובפרט מתוך סניפים של רשתות הדראג סטור כמו BOOTS הבריטית.

מהם היתרונות של רשת ניו- פארם?

רשתות הדראגסטור הללו לרבות REXAL הקנדית, מפעילות תחת חסותן בתי מרקחת קהילתיים. ההרחבה של הפורמט מתבצעת באמצעות קנייה של בתי מרקחת פרטיים. בישראל פועלים כיום כ- 600 בתי מרקחת פרטיים שחלקם הגדול נתון בהפסדים כלכליים. היתרון הגדול של הרשת הגדולה של סופר פארם נעוץ בכך שהיא מחזיקה כוח קנייה הרבה יותר גדול, והנהלה אחת בלבד אשר מסוגלת לדאוג לתפעולם של כל עשרות הסניפים. ניו-פארם משקיעה במבנים קיימים 500 אלף שקלים והקמת סניף חדש מסתכמת במיליון שקל.

להתייעץ עם המומחים בתחום

לפני מספר שנים, בזמן שהרשת הפעילה מספר מצומצם של סניפים שכונתיים בלבד, דירקטוריון המשביר לצרכן, מי שמחזיקה כיום בניו- פארם, עמד לבטל את הפורמט מכיוון שלא היה נראה רווחי דאז. הסניפים כיום הרבה יותר רווחיים לדברי סרי המנכ"ל, תודות לרכישות זיכיון לניו פארם. אם גם אתם מעוניינים לרכוש זיכיון לניו פארם אנו ממליצים לכם להתייעץ עם מומחים בתחום, אותם תמצאו בקלות בפורטל הזכיינות של ישראל.

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014