​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

הקמת חברה מזכה

תהליך של הקמה עבור חברות זכיינות או פיתוח חברות זכיינות מובילות הוא לא תהליך פשוט אך מדובר בתהליך עסקי אשר יכול לפתח עסק בצורה מדהימה ולהביא אותו להתרחבות מפתיעה במיוחד. בכדי להפוך לחברה מזכה על בעל המותג לפתח את המותג בצורה יעילה מאוד, להפוך אותו למותג מקורי, מרענן ומבוקש מאוד אשר יגרום ליזמים אחרים לרצות לפתוח עסקים נוספים בשם המותג ולהרוויח מהם גם כן.

העלאת המודעות של הלקוחות

הדבר החשוב ביותר שיש לעשות כדי להקים חברה מזכה הוא להעלות את המודעות של הלקוחות לשם המותג. ברגע בו יהיה ביקוש רב למוצרים של המותג והוא יהפוך למוכר מאוד בשוק ניתן לראות כיצד יזמים רבים חושקים במותג וכיצד הם מעוניינים לרכוש זכיינות על שם המותג , זכיינות שתאפשר להם להביא את המותג לאזור חדש ולהצליח בצורה הטובה ביותר.

ייעוץ משפטי

כל חברה מזכה חייבת להעמיד לה עורך דין מקצועי בתחומי הזכיינות. עורך דין אשר יוכל לסייע לבעלי החברה במכירת הזכיינות בצורה טובה ונכונה תוך הגנה מלאה על הזכויות של בעלי המותג ועל ההרשאות המוענקות לזכיין. עורך דין מקצועי ילווה את החברה המזכה בכל שלב ואף יעניק לבעלי החברה ייעוץ מקצועי בכל עת, מה שיהפוך את הזכיינות למוצלחת יותר ולנכונה יותר וימשוך זכיינים נוספים לרכישת הזכיינות ופתיחת סניפים נוספים של המותג המדובר .

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014