​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

הקמת עסק בזכיינות של מותג מוכר קיים ומקצועי

הקמת עסק בזכיינות של מותגים מובילים הינה שיטה יעילה מאוד להקמה של עסק חדש, שיטה המאפשרת להקים עסק שיצליח כבר מהרגע הראשון ויעניק לבעל העסק את האפשרות הטובה ביותר להרוויח ללא פעולות פרסום ושיווק אינטנסיביות וללא תקופת המתנה עד שהמותג יהפוך למוכר בשוק. בעזרת הקמת עסק בזכיינות של מותג מוכר יכול כל יזם לפתוח עסק פרטי משלו תחת שם של מותג פעיל ומצליח וליהנות אף הוא מההצלחה של אותו המותג.

מה דורשת הקמת עסק בזכיינות ?

הקמת עסק בזכיינות זו פעולה הדורשת שימת לב לפרטים הקטנים ביותר ועבודת מחקר מקדימה על אותם עסקים בעילים בישראל מהם רוכשים את הזכיינות. מלבד הבדיקות על המותג עצמו יש לנתח את מצב השוק ולראות האם המותג יצליח גם באזור אחר,  האם קהל הלקוחות של המותג הינו גדול מספיק וכן לבדוק את כל התנאים של החברה המזכה על מנת לדעת בוודאות שמדובר בעזקה משתלמת וכדאית. לטובת עסק מצליח אימון עסקי למנהלים הוא הדרך הנכונה ביותר להביא את העסק לשגשוג ורווחים נאים.

ייעוץ לזכיינים

אם אתם עומדים להקים עסק בזכיינות של מותג קיים תוכלו להיעזר בייעוץ המקצועי של מומחי פורטל הזכיינות של ישראל כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מבצעים את התהליך בצורה נכונה ו שאינכם מבצעים טעויות שעלולות להתנקם בכם מאוחר יותר. בעזרת המומחים של פורטל הזכיינות של ישראל תצליחו לפתוח סניף של מותג קיים, פיל ומצליח ולהצטרף גם אתם להצלחה הגדולה של אותו מותג. 

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014