​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

הקרן לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים בערבות מדינה

עסקים רבים מסתפקים בתשובת הבנק למימון עסקאות מורכבות ולעיתים מאבדים הזדמנויות עסקיות עקב תשובה שלילית מהבנק. מימון עסקים היא שאלה מורכבת ומחייבת פתרון מותאם לכל עסק באופן פרטני.
הקרן הוקמה על ידי מדינת ישראל בשנת 2001 במטרה לסייע בפיתוח העסקי של עסקים קטנים ובינוניים המהווים חלק עיקרי וחיוני בכלכלת ישראל. 
הקרן מציעה הלוואות בסכומים של עד 8 מיליון ₪ (היקף ההלוואה תלוי במחזור המכירות של העסק) בריביות נוחות ובטחונות נמוכים. 
הלוואה מהקרן בערבות מדינה מספקת לעסק אפיק מימוני נוסף המאפשר להתמודד עם מימון פערי אשראי, מלאי, מערכי שיווק ופרסום, הוצאות הקמה, שדרוג המבנה הקיים, רכישת ציוד ואף החזר אשראי בנקאי קיים. 

יתרונות ההלוואה מהקרן בערבות מדינה:


* העמדת בטחונות של 25% בלבד מהיקף ההלוואה. 
* ריביות נוחות הנהוגות בשוק. 
* הלוואות עד 8% ממחזור המכירות, עד 8 מיליון ₪. 
* הלוואה לזמן ארוך- תקופת ההחזר הינה 5 שנים הכוללת עד חצי שנה גרייס. 
* הלוואה מחוץ לאובליגו הבנקאי השוטף של העסק. 
* עמלות נמוכות ואפשרות לפירעון מוקדם בכל עת. 

 מסלולי הקרן:


עסקים בהקמה- הקרן מספקת הלוואה עד 500,000 ₪ לעסקים בהקמה. עבור 300,000 ₪ על העסק להעמיד בטחונות בהיקף של 10% בלבד. הביטחונות הנדרשים על הסכום הנוסף הינם 25%. 
מסלול הון חוזר/השקעות- עסקים עם מחזור מכירות של עד 6.25 מיליון ₪ זכאים להלוואה עד 500,000 ₪. עסקים עם מחזור מכירות העולה על 6.25 מיליון ₪ זכאים להלוואה עד 8% ממחזור המכירות של השנה האחרונה. 
במסלול זה על העסק להעמיד 25% בטחונות מסכום ההלוואה. 
מסלול מהיר עד 100 אש"ח- מסלול זה נועד לעסקים עד מחזור מכירות של 3 מיליון ₪. מסלול זה הינו מקוצר ואורך התהליך בממוצע הינו שלושה שבועות בלבד. 
במסלול זה על העסק להעמיד 25% ביטחונות מסכום ההלוואה או להחתים ערב על מלוא הסכום. 

חברת סלע פיננסים בע"מ הינה בין החברות המובילות בתחומה במשק ומתמחה ביזמות, גיוסי אשראי ופיתוח עסקי.

                       לייעוץ ראשוני ללא תשלום והכוונה לקרן המתאימה- צרו קשר

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014