​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

זיכיון חנות בגדים

תחום הבגדים הוא תחום בעל חוקים משלו. אחד הכללים הידועים בתחום זה הוא שרוב האנשים מעדיפים תמיד לרכוש בגדים ממותגים על פני בגדים לא ממותגים. זה נכון גם לגבי בגדי גברים, בגדי נשים וודאי בגדי ילדים ונוער. אם אתם רוצים להיכנס לתחום  של מכירת בגדים ולהצליח כדאי שתעשו זאת בעזרת מותג איכותי שיבדל ויבליט את החנות.

רכישת זיכיון להקמת חנות בגדים
 כדי למכור מוצרי מותג בגדים בחנות בגדים יש צורך ברכישת זיכיון חנות בגדים. יש לכם אולי מותגים אהובים שאתם לובשים אך אין ערובה שדווקא חברת מותגים זאת מוכרת זכיינות או זיכיון חנות בגדים שתוכלו לרכוש. באתר זכיינות ישראל תמצאו מגוון חברות בגדים ממותגים שניתן לרכוש מהם זיכיון חנות בגדים. לכול מותג של בגדים יש קהל גדול ונאמן שיגלה את החנות שלכם ויהפוך ללקוחות נאמנים למותג. אם תנהלו בחוכמה ובשירות טוב את החנות שלכם אנשים ישובו וירכשו מכם בגדים בהנאה ובנאמנות.

תיק זיכיון והנחיותיו
 כאשר תקימו חנות בגדים לפי זיכיון תקבלו תיק זיכיון שהוא מהווה למעשה החוזה בינכם לבין חברת המותג שאת מוצריה אתם מוכרים. כל תיק זכיינות הוא שונה.  בתוך תיק הזכיינות תמצאו הנחיות שונות איך להקים, לעצב, לשווק ולהפעיל את העסק החדש שלכם. לא כדאי לראות בכך הגבלות כי אם עזרה וחוכמה של בעלי המותג שהצליחו אתו כי עבדו לפי חוקים והרגלים אלה.

חשיבות תיק הזכיינות
יש אנשים שרגילים לנהל חנות בדרכים הייחודיות שלהם. זה לעתים מפריע לאנשים כאלה לקבל הנחיות חדשות מהחברה המזכה. גם אם ניהלתם אחרת בעבר חנות חשוב למלא בקפדנות את ההוראות המופיעות בתיק הזכיינות. כך תקיימו יחסי עבודה טובים עם החברה המזכה בעלת המותג והיא גם תסייע לכם בדרך עם מוצרי פרסום, עזרה בעיצוב החנות, ייעוץ לגבי כוח אדם. ניהול חשבונות, עניינים משפטיים ועוד. את כול השירותים האלה תקבלו גם ובעיקר דרך אתר זכיינות ישראל שיסייע לכם בכול תהליך הקמת חנות בגדים והפעלתה לצורך הצלחה ושגשוג של העסק שלכם.

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014