​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

זיכיון חנות נעליים

תחום מכירת הנעליים מושפע מאופנות, טרנדים, ומגמות שונות בהתאם לתקופה ולעונה. בתחום הנעליים כמו בתחום הבגדים אנשים בארץ ובעולם מחפשים לרכוש מותגים. גם אנשים בעלי תקציב קטן ינסו תמיד בתחום הנעליים לרכוש נעליים ממותגות ולא נעליים מיצרן אנונימי. אנשים יודעים כי כאשר קונים נעליים כדאי וחכם לקנות מוצר טוב, נוח, איכותי, שישרת אותנו זמן רב ולא נעל זולה, פשוטה, מחומרים לא עמידים שתיהרס תוך זמן קצר. בעלי עסק יודעים זאת ומכירים דרך חשיבה זאת.

אנשים מעדיפים נעליים ממותגות
רוב האנשים יעדיפו לרכוש נעל ממותגת איכותית על פני נעל זולה גם אם בתחומים אחרים הם מוותרים על מותגים. המותגים כמעט שולטים בתחום הנעליים.  ולכן רוב המקימים חנות נעליים היום עושים זאת בעזרת זיכיון חנות נעליים. כאשר מקימים חנות לפי זיכיון חנות נעליים, מקבלים את כול ההנחיות וסודות המקצוע של בעל הזכיינות. 

הגישה הנכונה כלפי חוקי הזיכיון
יש אולי מי שמפריע לו שקובעים לו איך תיראה החנות, המדפים, עיצוב החנות אבל רוב הרוכשים זיכיון מבינים שהם מקבלים הנחיות ששוות זהב, הנחיות שיצעידו את החנות שלהם להצלחה ולשגשוג. רשתות רבות גם מתחומים אחרים מקימות סניפים לפי זיכיונות כך רשת בתי הקפה גרג, ד"ר לק, ml ועוד.

צוות גדול שיעמוד לצדכם
 גם בתחום הנעליים תמצאו באתר זכיינות ישראל רשתות שונות שמוכרות זיכיון חנות נעליים לזכיינים. האתר זכיינות ישראל יעמיד לצדכם צוות גדול שיבדוק עבורכם את ההשקעה שתצטרכו להשקיע, את גובה התשלומים לחברה המזכה ואת סיכויי ההצלחה והרווח של עסק שאתם חושבים להקים. באתר זכיינות ישראל תמצאו כלכלנים מובילים אנשי ראית חשבון ומשפטנים שילוו אתכם וייעצו לכם לאורך כול הדרך. כאשר אתם פותחים עסק בעזרת זיכיון אתם מקטינים את סיכוייכם להיכשל ומגדילים את סיכוייכם להצליח. עם הרשת המזכה ועם צוות זכיינות ישראל אתם ממש לא לבד אלא עם צוות מוחות ואנשי מקצוע שמסייעים לכם ומלווים אתכם לכול אורך הדרך ויש להם אינטרס כמוכן שהעסק יצליח וישגשג.

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014