​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

זיכיון לבית קפה

אנשים רבים עובדים בתעשייה של בתי הקפה וחולמים יום אחד לנהל בית קפה בעצמם. עובדים רבים ממלאים את תפקידם בבית קפה וחשים כי ניתן לנהל אותו טוב יותר. אם גם אתם כאלה יש לכם הזדמנות כעת להקים בית קפה בתמיכה וסיוע של מותג ושל מומחים.

להקים בית קפה מצליח ומשגשג
אם חלמתם תמיד לנהל בית קפה אבל לא ידעתם איך להתחיל ואיך להצליח בתחום זה, זה הזמן לא רק להקים בית קפה אלא גם להקים בית קפה שיצליח וישגשג לאורך זמן. בית קפה הוא הרבה יותר מכוס קפה טובה, כוס קפה טובה ניתן גם לשתות בבית. אנשים מחפשים בבית קפה אוירה מסוימת, סטייל מסוים, עיצוב מושך.

ללמוד מהטובים והמצליחים
 יש רשתות שעשו מחקר מקיף על הטעם הישראלי בבתי קפה והגיעו לנוסחה מנצחת בנוגע לנושאים רבים בתחום הפעלת ועיצוב בית קפה. אם אתם חושבים לעצמכם לו הייתי יכול לקבל את כול הידע הזה שיש לרשתות המובילות בתחום בתי הקפה וגם ליהנות מהמוניטין שהם צברו! כעת אתם יכולים ובגדול ליהנות גם מהידע וגם מהמוניטין של חברות בתי הקפה הגדולות. באתר זכיינות ישראל ידאגו לתת לכם מבחר אפשרויות לבחור זיכיון לבית קפה. מבחר הרשתות מציעות שם אפשרות לרכוש זיכיון. 

צוות מסור שילווה אתכם לאורך כל הדרך
צוות האתר ילווה אתכם ויסייע לכם בכול התהליך של רכישת הזיכיון. לימוד תהליך ניהול של זיכיון לבית קפה וכן ליווי למציאת שטחי מסחר להקים בהם את בית הקפה. אנשים רבים פתחו עסקים בסיוע האתר של זכיינות ישראל. תוכלו לקרוא ביקורות נלהבות של אנשים כמובן שאזרו אומץ ועשו שינוי בחייהם לקראת עצמאות כלכלית אבל בסיוע של שם מותג ידוע וקהל לקוחות נאמן שיגיע בעקבות שם המותג של בית הקפה שתפתחו. 

לבדוק נושא של רכישת זיכיון
אתם מוזמנים ללמוד את הנושא לפני שתחליטו כדי שתראו ותבינו אם מתאים לכם להקים עסק ממותג בעזרת אתר זיכיונות ישראל. אנו נלווה אתכם לאורך הדרך ונסייע לכם סיוע רב תחומי בדרך אל הזיכיון ובדרך אל העסק החדש שלכם. גם אתם תוכלו להיות בעלי עסק ובוסים ולהגשים חלום של שנים. כעת יש לכם יותר בטוחות ויותר סיכוי להצליח עם זיכיון של רשת בתי קפה מצליחה ובעלת מוניטין.

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014