​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

זיכיון לדואר ישראל - כל התשובות

חברת זכיינות ישראל איננה מייצגת את דואר ישראל בהקמת סניפים חדשים. אם אתם מעוניינים ברכישת זכיינות להקמת סניף של רשת מצליחה, בתחום אליו אתם מתחברים ובהתאמה מקצועית לתקציב שלכם, פנו אלינו עוד היום ונשמח לעזור!

נא לא להתקשר בנושא זכיינות דואר

מעוניין לפתוח עסק משלך? אנו שמחים לבשר לך שהגעת למקום הנכון ובזמן הנכון, פורטל הזכיינות של ישראל הוא הכתובת המקצועית ביותר עבורך וכמובן עבור הצלחתו המובטחת של העסק הקיים או החזון שלזה שיוקם לעתיד. כיום כל מי שרוצה להקים עסק עצמאי משלו יכול לבחור באפשרות מצוינת של רכישת זיכיון לדואר ישראל. אולם אליה וקוץ בה, לא כל אחד כיום שברצונו לפתוח עסק משלו יכול לקבל את הזיכיון המיוחל הנ"ל. דואר ישראל כיום משמש כשירות ציבור ראשון במעלה ועל כן מקפיד למסור את המושכות לידיים נכונות.

במה תלוי מענק זיכיון לניהול סניף דואר ישראל?

הכושר לנהל יחידת רווח והפסד בצורה יעילה ונכונה הוא זה שעומד בבסיס המבחן של ניהול סניף דואר.מעבר לטיפול במגוון פרטי הדואר השוטפים כמו למשל משלוחי חבילות ומכתבים,  קיימים עוד לא מעט שירותים נלווים, שאם נדע טוב יותר כיצד יש לשווק אותם לקהל הלקוחות, כך נוכל להגדיל את הרווח כבעלי זיכיון. הגשת בקשה עבור זיכיון לדואר ישראל או עבור ניהול סניף של דואר ישראל, מחייב את המועמדים לשדר ולהפגין חזות מכובדת ורצינית בפני הגורם המעניק את הזיכיון, קרי דואר ישראל.

לעתים יידרש המועמד להגיש בפני הגורם המעניק, תעודה ללימודי כלכלה ובנוסף יהיה עליו להוכיח שהוא אכן כשיר דיו או צבר ניסיון רלבאנטי בתחום ניהול ותפעול יחידות רווח והפסד.

פורטל הזכיינות של ישראל

מטבע הדברים, מרבית האנשים בישראל כיום אינם מחזיקים באותם התנאים הנדרשים שצוינו לעיל, ופה בדיוק עלינו לפנות לסיוע מבחוץ. פורטל הזכיינות של ישראל הוקם לשם מטרה זו, כלומר נועד להעניק ליווי צמוד ומקיף על מנת לוודא מצד אחד שתהליך ההגשה במסגרת הבקשה ל זיכיון לדואר ישראל יעשה בצורה נכונה ומצד שני שההתמודדות במסגרת ההיערכות הנדרשת לפתיחת סניף חדש תהיה פשוטה וקלה יותר.

מדוע לפתוח סניף דואר בישראל?

לסיכום נציין שלמרות שבתקופה הנוכחית כמעט כל עיר שנייה אם לא כולן כוללות סניף דואר אחד לפחות, בכל זאת ניתן להבחין בעיקר בערים גדולות דרישה לסניפי דואר נוספים שישפרו את אורח החיים של התושבים. כאן נעוצה הסיבה שבגינה כיום יותר ויותר אנשים בוחרים לרכוש זיכיון לדואר ישראל, אפשרות הטומנת בחובה לא מעט יתרונות.

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014