​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

זיכיון להפעלת קפיטריה

הצרכן הישראלי אוהב לרכוש מותגים, בכול תחום הישראלים יעדיפו לרכוש מוצר שהוא מותג ולא מוצר אנונימי, עקרון זה נכון בתחומים רבים. זה מתקיים ברכישת בגדים, מוצרי קוסמטיקה, השכרת רכב, חנות חיות ועוד מגוון תחומים. גם בתחום האוכל אנשים מעדיפים לאכול במקום מוכל בעל שם ידוע.

קפיטריה או מסעדה ממותגת
 להפוך את המסעדה האנונימית שלכם למותג לבד וללא עזרה או ליווי זה תהליך ארוך ולא פשוט. הרבה יותר זריז וחכם לאמץ מותג קיים שיש לו קהל לקוחות שימשוך אליו לקוחות רבים. אם אתם רוכשים זיכיון להפעלת קפיטריה באתר זכיינות ישראל אתם מתחילים את העסק שלכם עם תנופה אדירה שהמותג שלכם יוצר. באתר תמצאו חברות שמוכרות מותגים גם בתחום מכירת מזון וקפיטריה וכן שטחי מסחר להקים בהם את העסק שלכם. 

שירותים רבים הכרחיים להצלחה
האתר מציע לכם סיוע מסור ומקצועי להקים עסק חדש עם שם מותג שמוכר ומגוון הצעות לשטחי מסחר בהם אתם יכולים להקים את העסק הממותג החדש שלכם. במיוחד בתחום האוכל אנשים אוהבים לאכול במקום בעל שם מוכר לכן חכם ונכון לרכוש זיכיון להפעלת קפיטריה – וכך לקפיטריה שלכם יהיה שם ידוע ומוכר, כחלק מרשת מזון ידועה וזה יביא אליכם לקוחות רבים קפיטריה חדשה ואנונימית ללא מותג וללא שיוך לשם מוכר תתקשה להביא אליה מגוון לקוחות חדשים מההתחלה וגם תתקשה לשמור על קהל לקוחות בהמשך. 

קפיטריה ממותגת ופופולארית
כאשר הקפיטריה שלכם ממותגת רבים יבואו לאכול לשתות אצלכם. אנשים נהנים לאכול ולשתות במקומות מוכרים וממותגים. זה יכול להיות ההבדל בין עסק מצליח לעסק כושל. האתר זכיינות ישראל מציע לכם מגוון חברות שתוכלו לרכוש אצלן זיכיון להפעלת קפיטריה. בעל המותג לא רק ימכור לכם את שם המותג אלא גם ילמד אתכם את מאפייני מוצריו, עיצוב החנות טיב השירות וינחה אתכם ליצירת עסק משגשג מקצועי ומצליח. זאת יכולה להיות ההזדמנות שלכם לקריירה עסקית מצליחה. אם תחום המזון הוא התחום שלכם זאת הדרך לפרוץ לשוק בהצלחה ובגדול, להרוויח, להצליח ולשגשג.

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014