​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

זיכיון למכירה עם מיטב המומחים לצידכם

אם אתם מחפשים זיכיון למכירה אתר זכיינות ישראל מספק לכם מידע עדכני לגבי זיכיונות למכירה אך הוא עושה הרבה מעבר לכך. אתר זיכיון למכירה מספק לכם מגוון מומחים מתחומים שונים כחלק מהשירות של האתר. 

יחסי ציבור לעסק החדש שלכם
עסק חדש צריך יחסי ציבור טובים ואין יחסי ציבור טובים יותר מאשר יחסי ציבור באינטרנט אתר זכיינות ישראל מציע לכם את שירותיו של משרד יחסי ציבור just in time משרד מוביל שילך קדימה עם העסק שלכם ויצור עבורכם יחסי ציבור באינטרנט להצלחת העסק שלכם ברשת. לא כל עסק זוכה לשירותי יחסי ציבור מעולים כאלה, מה שייתן לכם יתרון מול עסקים אחרים וקידום משמעותי של העסק שלכם ברשת ומחוץ לרשת.

שירותי ראיית חשבון מתקדמים
כאשר אתם רוכשים זיכיון למכירה אתם יכולים ליהנות משירותיו של משרד רו"ח שחר פרילינג משרד רואי חשבון שמעניק שירותים של ראית חשבון לעסקים בתחום המזון. אם אתם מקימים סניף מזון או מסעדה משרד רואי חשבון פרילינג יוכל לתת לכם שירות מסור ומקצועי בניהול החשבונות שלכם. 

הקמה וניהול עסקי מזון בעזרת מומחים בתחום
חברת שחר קרן גם היא נמצאת בצוות המומחים המסייעים של אתר זכיינות ישראל – חברה זאת תיעץ לכם ותקים עבורכם עסקי מזון. הקמת מסעדות או הקמת בתי קפה בצורה נכונה וחכמה היא חצי מהדרך להצלחת המסעדה או בית הקפה כך שחשוב מאוד לקבל יעוץ עזרה ותמיכה כאשר אתם פותחים ומקימים בית קפה או מסעדה. אתר זכיינות ישראל מציע לכם גם את שירותיו של משרד שחר קרן שיסייע לכם לפתוח בצורה נכונה וטובה בית קפה או מסעדה. 

בנייה ועיצוב של העסק שלכם
אם אתם עושים באתר המסחר שלכם עבודות בניין תוכלו דרך אתר זכיינות ישראל גם לקבל שירותים של הנדסת בניין. מדובר בחברה ותיקה בת 12 שנים שנותנת שירותי יעוץ והנדסת בניין לעסקים אם אתם זקוקים לשירות כזה תוכלו ליהנות ממנו גם כן דרך האתר זכיינות ישראל. אלה מקצת השירותים שתמצאו באתר זכיינות ישראל ובו כול המומחים שמסייעים לכם ועומדים לצדכם.

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014