​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

זיכיון לעסק - כל התשובות

זכיינות, בקרב המון חברות משמשת כשיטה להרחבת הפעילות עסקים, ואילו בקרב יזמים פרטים אותה השיטה נועדה עבור הקמתו של עסק חדש. רכישת זיכיון לעסק היא אחת הטכניקות המהירות למען הקנייה של סטנדרטים גבוהים הנדרשים למען ניהול עסק תקין, בקרב יזמים צעירים וותיקים כאחד. אם נרצה לתאר מהי זכיינות עלינו ראשית לומר שמדובר במעין סוג של שילוב או שיתוף בין עסק גדול מחד ועסק קטן מאידך.

מהי זכיינות ומהם יתרונותיה?

שילוב זה מהווה ברית מסוימת שנועדה לחבר בין המחויבויות והשאיפות של יזמים פרטיים לבים הניסיון העוצמה והמשאבים של חברה גדולה ומוכרת. מדובר בחיבור שהוכיח את עצמו בעבר כמו גם הניב נוסחה מובילה בעלת סיכויים מאד גבוהים להצלחה. ברחבי העולם, שיטת הזכיינות לעסק נודעת כאחת השיטות הבטוחות שמעניקה אפשרות ליזם פרטי לנהל באופן עצמאי עסק ובמקביל לא להישאר לבד במערכה.

מה מאפשרת שיטת הזכיינות לחברות ויזמים פרטיים?

שיטת הזכיינות כמו כן מאפשרות לחברות להתפתח בצורה יעילה מבלי הצורך להשקיע סדרי גודל משמעותיים בהקמה ותחזוקה של סניפים, ופוטרת אותן מכל הבעיות הנלוות לניהול רשת ענפה. זכיינות הינה הזדמנות נהדרת לחברות להפוך את הרשת הנוכחית שלהן להרבה יותר גדולה וחזקה, במסגרתה מועסקים עובדים בעלי רמת נאמנות גבוהה במיוחד למטרות וערכי החברה. רכישת זיכיון לעסק טומנת בחובה לא מעט יתרונות עבור שני הצדדים המעורבים בעסקה, אולם ברצוננו להתמקד דווקא ביתרונות עבור הזכיין בשורות הבאות.

יתרונות לזכיין

זיכיון לעסקים מצידו של הזכיין מקטין בצורה משמעותית את הסיכון הכרוך בהקמה של סניף נוסף, וזאת משום שמדובר בקניית זיכיון של רשת קיימת אשר הצליחה להוכיח את עצמה הן מבחינת טיב המוצר והן מבחינת היקף ושיטת המכירות. שנית החברה המזכה מעניקה לזכיין הדרכה מלאה ותמיכה, מה שמעניק הן לאנשים חסרי ניסיון לגמרי והן לכאלו עם ניסיון מצומצם סיכוי הרבה יותר טוב לפתוח עסק מצליח.

מעוניינים לקבל מידע נוסך בתחום של זיכיון לעסק? היכנסו עוד עתה לפורטל הזכיינות של ישראל ואנו מבטיחים לכם ליהנות מייעוץ מקצועי ואובייקטיבי בכל הנוגע לשלבי תהליך רכישת הזכיינות.

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014