​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

זיכיון לפיצה- להצטרף לצוותים מובילים

כיום ישנו מבחר די גדול של חוזים עסקיים הנערכים בין חברות, אנשי עסקים ועוד גופים רבים ואחרים בשוק המסחרי, שמעדיפים לקשור את עצמם בסוג מסוים של הסכם שיתופי בהיקפים משתנים. אולם אחד הרעיונות השיווקיים הנפוצים, אותו הולידה למעשה הזכיינות, שפירושה חוזה מיוחד למעין שיתוף פעולה בין הצדדים העסקיים. שיתוף פעולה זה מתבטא באספקט הרווחי, ממנו נהנים שני הצדדים העסקיים, בזכות צורת שיווק שנועדה לחסוך כספים ובמקביל להקטין עבור שני הצדדים האמורים המון סיכונים שקיימים בעולם העסקים.

מהו רעיון הזכיינות וכיצד הוא נולד?

כידוע, חברות גדולות שברצונן להתפתח כמו גם עסקים קטנים יותר דוגמת פיצריות השואפות להרחיב את הפעילות העסקית, עשויים לחשוש שניהם שמא סדר גודלה של ההשקעה יכול להביא לכדי נפילה משמעותית. בצורה זו נוסד רעיון הזכיינות, המעניק אפשרות לכל חנות שהיא, להפוך לרשת מבלי הצורך לממן בכוחות עצמה את הקמתם של סניפים חדשים, ועברו אנשי עסקים ממוצעים כגון בעלי פיצריות להפוך לבעלים של סניף ידוע המזוהה עם הרשת המזכה.

זיכיון לפיצה בפרט וזכיינות בכלל הינה אחד מהביטויים המובהקים ביותר של הדינאמיות המאפיינת כיום את ענף המסעדנות בארץ ובעולם. ראשית ברצוננו לבאר בקצרה את המונח זכיינות. אם כן, זיכיון פירושו הצטרפות של סניף מסוים וקטן לרוב לרשת יותר גדולה דרך הקפדה על מטרות, ערכים והתנהלות זהה. בארץ אפשר כיום למצוא לא מעט זיכיונות בעולם המסעדות, בנישה של בתי קפה, מזון מהיר וכמובן פיצריות. פיצריות נחשבות לעסקים דינאמיים וכיום הן מצויות בכל פינה.

כיצד מתחילים את התהליך?

מדובר בעסק תחרותי במיוחד ועל כן מחייב היערכות מתאימה דרך קבלת זיכיון לפיצה, כמו גם ניהול יסודי ונבון. מחפשים זיכיון לפיצרייה שלכם? אנו מזמינים אתכם עוד עתה לבקר בפורטל הזכיינות של ישראל, שם תוכלו ליהנות משפע של אפשרויות מגוונות, לא זו בלבד- אלא גם תיהנו מייעוץ מקצועי על ידי מיטב המומחים בעולם הזכיינות. טרם התחלת התהליך של רכישת זיכיון לפיצריות או לכל תחום אחר יש להבין שהתהליך עשוי להיות מורכב שכן הוא כולל המון גורמים שמחייבים סיוע חיצוני ומקצועי על ידי אדם מנוסה.

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014