​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

זיכיונות לעסקים- המפתח לעסקים מצליחים

כיום אפשר לומר בביטחון גמור שהמפתח לעסקים מסתכם בכל הנושא של זכיינות. עבור כל מי שמעוניין להקים עסק חדש, ישנה הזדמנות מצוינת לחסוך משאבים כספיים מרובים ובמקביל להצליח במשימת ייצור וגיבוש של קהל לקוחות קבוע ונאמן. על ידי רכישת זיכיונות לעסקיםמוכרים, בעלי שום ומוניטין, ניתן ליהנות מפעילות ערה ומוגברת החל מהיום הראשון בו נפתח העסק לציבור הרחב. בנוסף אפשר לבצע רכישה של כמה זיכיונות במקביל, ובמילים אחרות הזיכיון לא מחויב להיות עבור מסעדה או בית קפה מסוים אלא עבור כל מוצר.

מהם היתרונות של רכישת זיכיונות לעסקים?

ניתן להשיג זיכיונות לעסקים במטרה להפיץ מוצרים בצורה בלעדית במקום מסוים בארץ, הרעיון הוא בכל המקרים לקבל מומנטום להשקה של פעילות עסקית אשר מבוססת על מותג ידוע ומוכר. חשוב לציין שכיום מרבית העסקים החדשים שנפתחים לא מצליחים לשרוד לאחר השנה החמישית לחייהם, מאידך גיסא הסיכויים  של עסק זכייני שחבר לרשת ידועה, להצליח הינם הרבה יותר גבוהים. החיסרון של הדבר בא לידי ביטוי בצורך לשלם תמלוגים מדי חודש, להתנהל במסגרת של חוזה נוקשה ומחמיר.

פורטל הזכיינות של ישראל- להתייעץ עם מיטב המומחים

אם גם אתה מתלבט בין האפשרות לפתוח בכוחות עצמך עסק לבין אפשרות רכישה של זיכיון רשת מוכרת, אנו ממליצים לך להתייעץ עם מומחים בעולם הזכיינות. פורטל הזכיינות של ישראל שמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם ייעוץ אמין ואובייקטיבי, ליווי צמוד לאורך כל הדרך ותמיכה מלאה מצד אנשי מקצוע מנוסים וותיקים בעולם הזכיינות. היכנסו עוד עתה והתחילו להתרשם לא רק משפע אפשרויות נהדרות שמיועדות לקהל הזכיינים אלא גם מסיוע רחב היקף במסגרת התהליך המורכב שכרוך בהשתלבות בעולם הזכיינות.

סיכויי הצלחה

באופן כללי נציין שסיכויי ההצלחה של עסקים שנפתחים מבלי שיוך לרשת או מותג מוכר, אינם גבוהים כל כך כיום וזאת לפי נתונים סטטיסטיים. עסקים אלו ברובם המכריע לא מצליחים לשרוד לאחר השנה החמישית שלהם. אולם עסקים שהוקמו בזכיינות, מצביעים על סיכויים הרבה יותר חיוביים.

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014