​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

זכיון מכונות קפה

הקפה היה, וכנראה שעתיד להישאר, אחת מהסחורות הפופולריות ביותר, שמגלגלות סכומים עצומים של כסף בבורסה העולמית. כמעט כל העולם המערבי מכור לקפה ואינו יכול להתחיל את היום ללא וריאציה מסוימת של המשקה- ומכאן הפופולריות הרבה, שרק הולכת ועולה עם השנים. כל השקעה בתחום הקפה נחשבת לבעלת תשואה גדולה במיוחד, שהינה כמעט וודאית.


הגדילה בתחום הקפה לא פסחה גם על ארצנו. בישראל, ממוצע צריכת הקפה הוא 4.5 ק"ג לנפש בשנה- מה שמתקרב מאוד לנתונים באיטליה, המדינה שחרטה על דגלה את הקפה האיכותי. כתוצאה מכך, עלתה משמעותית בשנים האחרונות הפופולריות של מכונות הקפה, הן בקרב המגזר הפרטי והן בעסקי. 


איך ניתן להיות זכיין מכונות קפה בארץ


בישראל קיימות מספר חברות שמחפשות שותפים לזכיינות למותגים שונים של מכונות קפה. רוב החברות פועלות בשיטה של זכיינות תפעולית- כלומר, החברה היא זו שמזמינה את מכונות הקפה מן היצרן ומספקת לכם את הסחורה, ומה שנשאר לכם הוא לתפעל את החנות בצורה רווחית ונכונה. כדי להיות זכיינים, עליכם לפנות לאחת מן החברות הללו. החברות יבדקו האם יש לכם ניסיון בעולם העסקים, האם יש לכם תכונות אופי הנדרשות מיזם והאם יש לכם מספיק ערבויות בנקאיות שיכסו את ההשקעה. 


במידה ונמצאתם מתאימים, תוכלו לחתום על הסכם זכיינות עם החברה. למותר לציין כי ככל שמדובר בחברה מצליחה יותר ומובילה בתחום, כך התנאים לזכיינות יהיו קפדניים יותר ופחות אנשים יוכלו לעמוד בהם בקלות.


עזרה וליווי


מדובר בהשקעה מאוד כדאית, אך חשוב מאוד לפעול נכון לאורך כל שלבי התהליך כדי לחתום על הסכם זכיינות במהרה, להקים עסק, להחזיר את מלוא הסכום שהשקעתם ואז להתחיל להרוויח. 


פורטל הזכיינות של ישראל מאמין שכל אחד ואחת מכם יוכל לעשות זאת, ולהיות מנהל של סניף לממכר מכונות קפה. אנחנו מוכנים ללוות אתכם באופן אישי ולייעץ לכם לגבי כל בעיה בה אתם עלולים להיתקל. תנו לניסיון רב השנים של המומחים שלנו לקדם אתכם, ולהביא אתכם אל ההצלחה העסקית הבאה שלכם. 

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014