​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

זכיין אדידס

אדידס, שמקור שמה הוא במייסד אדי דסלר, הינה חברת מוצרי ספורט בינלאומית עצומה בגודלה. החברה הוקמה בשנות ה-20 בגרמניה, אז החל אדי דסלר לייצר נעלי ספורט ביחד עם אחיו (לימים, הקים האח השני את חברת ייצור הנעליים המצליחה פומה). הבגדים והנעליים המיוצרים על ידי החברה התאפיינו באיכות ובנוחות. מאפיין נוסף היה שלושת הפסים המוטבעים עליהם- מה שהפך לאחר מכן לסממן בולט של כל מוצרי החברה וללוגו שלה. 


אדידס פתחה סניפים רבים וזכתה להצלחה כלל עולמית, ובשנת 2006 הכנסות החברה היו מעל 10 מיליארד אירו. 


להיות זכיין אדידס- בואו ליהנות מההצלחה


אנשים רבים חולמים על פתיחת עסק עצמאי לממכר נעלי ספורט, אך לא תמיד פשוט לעשות זאת. ריבוי המותגים בתחום, והפנייה של הצרכן הישראלי בעיקר אל מותגים אלה, מקשה מאוד על כל מי שמנסה לפתוח עסק משלו. אך למה להביס אותם, כאשר אפשר להצטרף אליהם? ניתן ומומלץ לפתוח עסק לממכר נעליים ובגדי ספורט בשיטת הזכיינות, שיטה בה החברה מתרחבת בעלות נמוכה מאוד עבורה, ואילו הזכיין יכול ליהנות מרווחים גבוהים של מותג בינלאומי.


נעלי אדידס היו פופולריות מאוד עוד משנותיהן הראשונות, והן זוכות לפופולריות רבה עד ימינו אנו. מכירות החברה גבוהות מאוד ונותרות יציבות לאורך השנים, ולכן להיות זכיין אדידס משמעו ליהנות מרווחים גבוהים. מדובר בהשקעה לא קטנה של כסף ושל משאבים, אך ניתן להגיד שמדובר בהימור בטוח למדי, וההשקעה תחזיר את עצמה תוך תקופה לא ארוכה.


איך עושים זאת נכון?


על מנת להיות זכיינים לחברת אדידס, יהיה עליכם לעמוד בשורת קריטריונים שמציבה החברה. מדובר בחברה מצליחה בסדר גודל עולמי, ולכן קרוב למדי שיהיו אלה סטנדרטים מחמירים שלא פשוט לעמוד בהם.


אנחנו בפורטל הזכיינות של ישראל נמצאים כאן בשבילכם, 24 שעות ביממה, כדי שתוכלו לקבל את ההחלטות הכי נכונות בכל אחד משלבי תהליך הזכיינות. אנו נוכל לייעץ לכם לגבי הכדאיות, לגבי ההיבטים הכלכליים והמשפטיים הכרוכים בעניין ועוד- כך שבסופו של דבר, תוכלו להיות זכיינים מצליחים וליהנות מרווחים רבים. 

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014