​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

זכיין איקאה ישראל

תחילת דרכה של איקאה היה בשנות ה-40, בחנות קטנה בשוודיה. מאז התפתחה החנות מאוד ונפתחו סניפים רבים ברחבי העולם. הצלחה הרבה של החנות נובעת מהקונספט הייחודי העומד מאחוריה- להציע פריטים לבית ורהיטים, המעוצבים ביד מקצועית ויצירתית, במחירים נוחים שיכולים לאפשר לכל האוכלוסייה לרכוש אותם. החברה עומדת היטב באתגר, ומצליחה ליצור ריהוט אסתטי מאוד העומד בסטנדרטים גבוהים של איכות- ובמחירים זולים במיוחד. 


המחירים מתאפשרים על ידי קניית חומרי הגלם בכמות עולמית- מה שמאפשר לקנות אותם במחיר נמוך יחסית. כך, ניתן ליצור רהיטים ופריטים שיהיו מיוצרים מחומרי גלם איכותיים ועמידים מאוד- ועם זאת לשמור על המחירים הנוחים. עוד פתרון נוח ופופולרי של החברה הוא שיטת ההרכבה העצמית- כל המוצרים באים באריזות שטוחות שנוח מאוד לשים באוטו, והם באים עם הוראות הרכבה נוחות להבנה כך שלא יהיה על הלקוחות להיעזר בשירותי מתקין חיצוני.


להיות זכיין איקאה ישראל


לפני זמן קצר, פתחה איקאה את הסניף החדש שלה בצפון הארץ. איקאה העולמית שואפת להתפתחות מתמדת ולפתיחת סניפים חדשים. להיות זכיין איקאה ישראל עשויה להיות עסקה משתלמת מאוד- מדובר בחברה שזכתה להצלחה בינלאומית לאורך השנים, וחביבה במיוחד על הלקוח הישראלי- לראיה, ניתן למצוא מוצרים של איקאה כמעט בכל בית בישראל.


עם זאת, לא פשוט להיות זכיין לסניף איקאה. ראשית, הסכום שתצטרכו לגייס הוא גדול בהרבה מאשר בכל חנות רהיטים רגילה. איקאה אינה חנות קטנה, אלא מבנה שלם וגדול מאוד שעלות הקמתו עלולה להגיע למיליוני שקלים. בנוסף לכך, מדובר בזכיינות לא מומלצת עבור אנשים שעושים את צעדיהם הראשונים בעולם העסקים, כיוון שמדובר בניהול עסק רחב היקף עם מאות עובדים.


אנו מאמינים בכם


אם אתם מעוניינים בעזרה והכוונה מקצועית לגבי זכיינות לסניף של איקאה ישראל, אתם מוזמנים לפנות אל פורטל הזכיינות של ישראל. אנו נעמיד לרשותכם שורה של מומחים בעלי ניסיון, אשר יוכלו לסייע לכם לעשות זאת נכון- החל מהשגת המימון הנדרש, דרך הפנייה לחברת איקאה ועד עזרה עם ניהול הסניף, שעשוי להיות מורכב ומאתגר. 

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014