​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

זכיין אלדו

רשת הנעליים אלדו הוקמה בקנדה בשנת 1972, בעיר מונטריאול. החנות הראשונה קמה כחנות משנה בתוך בית אופנה גדול וידוע, ועל הקונספט הזה של חנות בתוך חנות קמו עוד ארבעה סניפים נוספים. לאחר מכן, עם ההצלחה, החלה החנות לפתוח גם סניפים עצמאיים, ותוך שנים ספורות נפתחו 94 סניפים ברחבי קנדה. מכאן הדרך להתרחבות הייתה מהירה למדי, ועד מהרה נפתחו מאות חנויות ברחבי ארה"ב שגם הן זכו ללא מעט הצלחה. 


חשוב לציין שאחת המדינות הראשונות עמן חתמה אלדו על הסכם זכיינות מחוץ לאמריקה, הינה ישראל. בשנת 1994 נפתח הסניף הראשון בארץ. כיום ישנם סניפים של הרשת בארצות רבות בכל היבשות על פני הגלובוס. בחנויות אלדו ניתן למצוא מגוון רחב של נעליים עבור כל החלקים באוכלוסייה, וכן תיקים ופריטי אופנה נוספים. הרשת שמה דגש על מתן השירות הטוב ביותר ללקוח, וכן על ערכי תרומה לקהילה (לפני שנים מספר השקיעה הרשת סכומי כסף גדולים בקמפיין למלחמה באיידס). 


להצטרף להצלחה ולהיות זכיין אלדו


התנופה הגדולה לה זכתה הרשת לא נפסקה כלל, וגם אתם יכולים להצטרף להצלחה. תוכלו ליהנות משמו של המותג הבינלאומי המצליח, שהפך לשם דבר גם בישראל בקרב מי שמחפש נעליים איכותיות ויוקרתיות בסטנדרטים בינלאומיים. בשיטת הזכיינות, אתם יכולים ליהנות מקהל לקוחות קיים אשר אוהד את המותג וחוזר לרכוש אותו שוב ושוב, כך שלא יהיה עליכם לעשות כל מאמצים בשיווק ובפרסום. כל מה שעליכם לעשות יהיה לתפעל נכון את החנות- וכמעט בטוח שתזכו להצלחה ולרווחיות.


עזרה מקצועית


אלדו היא רשת בינלאומית, ולכן היא עלולה להציב תנאים לא פשוטים למי שמעוניין להיות זכיין אלדו. בנוסף, יהיה עליכם לגייס הון לא קטן לשם ההשקעה. 


אנחנו נמצאים כאן כי אנו יודעים שגם אתם יכולים להצליח להיות זכיינים. פורטל הזכיינות של ישראל יעמיד לרשותכם שורת מומחים בתחומי העסקים והזכיינות, אליהם תוכלו להפנות כל שאלה או בבעיה לגביה תצטרכו ייעוץ בתהליך הזכיינות. יחד אתנו, תוכלו לעבור את התהליך באופן חלק, לחתום על הסכם זכיינות ולנהל סניף רווחי. 

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014