​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

זכיין אלקנטרה

אלקנטרה הינה רשת רהיטים מצליחה, שסניפיה פרוסים בכל רחבי הארץ. הרשת מתמחה בייצור רהיטים איכותיים במיוחד, במחירים שיכולים להתאים לכל כיס. עוד התמחות ספציפית של רשת אלקנטרה היא בחדרי שינה מודולריים, בהם ניתן להחליף חלק מהדלתות בארונות, את סוגי הידיות ועוד- כדי ליצור חדר המעוצב בהתאמה אישית לכל לקוח. 


הרשת מכירה בעובדה שכיום שוק הצרכנים עבר בעיקר להזמנות דרך רשת האינטרנט, אך צרכנים ישראלים רבים יודעים שאין תחליף למראה עיניים-ולכן מעדיפים להיות נוכחים פיזית בחנות, בעיקר כאשר מדובר במוצר שהנוחות היא גורם מכריע בו- כמו תחום הרהיטים. לכן, שמה החברה הרבה מאוד דגש על טיב השירות שמקבלים הלקוחות בחנות- וזוהי אחת מן הסיבות להצלחתה הרבה. 


להצליח בעולם הרהיטים


תחום הרהיטים מתאפיין בהשקעה כספית גדולה למדי שיש לעשות, כיוון שמדובר בחנויות גדולות יחסית שמלאי הסחורה בהן אינו זול כלל. מדובר בהימור מסוכן אם אתם פותחים רשת חדשה לגמרי, כיוון שקיים סיכוי לא מבוטל שחנות חדשה לחלוטין לא תשרוד בעולם של תחרות מסחרית אכזרית למדי. לכן, מומלץ לפתוח חנות רהיטים שלא באופן עצמאי, אלא בשיטת הזכיינות. כך, תוכלו ליהנות מהימור בטוח יחסית, ומהבטחה כמעט וודאית שההשקעה הגדולה תחזיר את עצמה במהירות.


זכיין אלקנטרה יוכל ליהנות מהצלחתה של הרשת הארצית, משיטות שירות וניהול שכבר הוכיחו את עצמם ומהיעדר הצורך להשקיע משאבים בשיווק ופרסום עצמי של העסק. כך, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שגם הסניף שלכם יזכה להצלחה מסחרית, ולאחר זמן קצר- יוחזר מלוא סכום ההשקעה שעשיתם, ותוכלו להתחיל להרוויח.


זכיין אלקנטרה- קשיים ואתגרים


מדובר בהשקעה כדאית, אך בדרך אתם עלולים להיתקל בלא מעט אתגרים. ראשית, עליכם לגייס סכום כסף גדול, ולא תמיד קל לקבל הלוואה כזו. אז, יהיה עליכם לפנות לרשת אלקנטרה ולהוכיח, ממגוון בחינות, שאתם זכאים להיות זכיינים.


זה עלול להיות קשה, אך לא בלתי אפשרי. אנחנו בפורטל הזכיינות של ישראל עושים ימים כלילות למען ההצלחה שלכם, ואנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או בעיה. אנו מאמינים שגלום בכם הפוטנציאל להצלחה עסקית, ואנו נוכל לסייע לכם להוציא אותו. 

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014