​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

זכיין אפל

קשה למצוא אדם בעולם המערבי שלא שמע על חברת אפל. מדובר בתאגיד אמריקני שהוקם במקור בקליפורניה, והוא מייצר ומוכר מכשירים ותוכנות רבים בתחום הטכנולוגיה. בין במוצרים הנמכרים והידועים ביותר של החברה ניתן למצוא את מחשבי הMac, את סדרת הטלפונים החכמים iPhone ואת הטאבלט  iPad. החברה גם פיתחה תוכנות ידועות שזכו לפופולריות רבה, וביניהן מערכת ההפעלה iOS המיועדת למכשירים ניידים, וכן נגן המוזיקה המוצלח  iTunesשפועל גם על מערכות מיקרוסופט. 


מקור השם של החברה הוא במילה האנגלית תפוח- מעניין לדעת שאת השם הגה סטיב ג'ובס, אחד ממייסדה הבולטים של החברה, אשר באותם ימים היה טבעוני ודגל באכילת פירות בלבד, כדי שלא להרוס חלקים אחרים של הצמח.  


אפל פועלת עם זכיינים בכל מדינה, שרק הם מורשים לשווק את מוצריה. עד לא מזמן, פעלה החברה בישראל עם רשת "ידע מחשבים ותוכנה". לאחר מכן, החלה החברה לעבור עם רשת iDigital וכן עם חברות הסלולר.


למה כדאי להיות זכיין אפל


כיום, אפל היא חברה מאוד פופולרית בקרב שוק הצרכנים בישראל. אם אתם מפעילים חנות או בית עסק בתחום הטכנולוגיה, אתם יכולים ליהנות מעלייה חדה מאוד במכירות במידה ותהיו זכיינים למוצרי חברת אפל. הדבר נכון בין השאר, כיוון שהחברה מציבה סטנדרטים גבוהים למדי עבור מי שיהיה בסופו של דבר זכיין אפל- עובדה זו יוצרת מיעוט יחסי של זכיינים, כך שאם אכן תזכו בתואר הנכסף- תוכלו ליהנות מיתרון לבית העסק שלכם על פני המתחרים.


איך עושים זאת?


על מנת להיות זכיינים לאפל, עליכם לפנות לחברת אפל העולמית. מובן שאפל אינה מוכנה לעבוד עם כל אחד, ולכן יהיה עליכם לעמוד במספר תנאים וקריטריונים, דבר שלא מתאפשר בקלות.


כדי לעבור את התהליך בהצלחה, אנו מזמינים אתכם ללמוד מהניסיון של הטובים ביותר. אצלנו, בפורטל הזכיינות של ישראל, ניתן לשמוע את עצותיהם של שורת מומחים עתירי ניסיון בתחום הזכיינות, שיוכלו לתת לכם מענה יעיל על כל שאלה או בעיה שעלולות להתעורר בדרך. אנו מאמינים שגם אתם יכולים להיות זכיינים מצליחים של חברת אפל, אז תנו לנו לעזור לכם להגיע אל ההצלחה. 

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014