​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

זכיין באנגלית

הזכיינות יכולה להיות רווחית מאוד, הן עבור הזכיין עצמו והן עבור החברה המזכה. היתרונות עבור החברה המזכה הם ברורים למדי- החברה זוכה להתרחבות ולפתיחת סניפים חדשים, כמעט ללא השקעה מצידה (הכסף על הקמת הסניף משולם על ידי הזכיין). אז, נהנית החברה מרווחים- אחוזים מסוימים ממכירות הסניף.


גם עבור הזכיין מדובר במספר לא מבוטל של יתרונות. מדובר בדרך אידאלית לצבור ניסיון בעולם העסקים עבור יזמים צעירים- במקום להתחיל להקים עסק חדש לחלוטין, מה שלצערנו נידון לכישלון ברבים מן המקרים, ניתן להשתמש בשם וביכולות של חברה גדולה ומצליחה. לחברות כאלה יש כבר קהל לקוחות קיים, כך שלא יהיה על היזם למצוא לקוחות חדשים ולסבול גם מתקופות של חוסר הצלחה והיעדר רווחיות. מדובר בהשקעה כספית אמנם, אך בהינתן התנהלות נכונה, ניתן להחזיר אותה במהירות ולהתחיל להרוויח מהסניף.


הכרת עולם המושגים


עם כל האטרקטיביות שבעניין, זכיינות היא עולם ומלואו, שיכול להיות מאוד מאתגר, בייחוד עבור יזמים צעירים וחסרי ניסיון עסקי. לכן, חשוב להכיר, בראש ובראשונה, מספר מונחים בסיסיים. הזכיין (זכיין באנגלית- Franchisee) הוא מי שעתיד לקבל ניהול סניף של החברה המזכה (החברה המזכה זכיין באנגלית- Franchisor). החברה המזכה מוודאת שהזכיין אכן עומד בכל התנאים שהיא מציבה, ובסוף תהליך זה הם חותמים על הסכם זכיינות (באנגלית- Franchise Agreement). 


זהו הסכם משפטי לכל דבר ועניין, בו כל אחד מהצדדים מיוצג על ידי עורך דין המתמחה בתחום. 


עזרה מקצועית


כאמור, לא פשוט להפוך להיות זכיין ולעשות זאת באופן מוצלח אם אין לכם ניסיון בתחום. עליכם להשיג מקורות מימון, וגם לעמוד בכל התנאים אותם מציבות הרשתות עבור זכיינות. לא כל כך פשוט לעשות זאת לבד, ולכן פורטל הזכיינות של ישראל נמצא כאן על מנת לעזור לכם. אנו נוכל לסייע לכם בכל אחד משלבי התהליך. שורת המומחים שלנו, שלכל אחד מהם יש ניסיון עיר ורב שנים בתחום היזמות והזכיינות, יוכלו לקדם אתכם באופן משמעותי ולהביא אתכם אל ההצלחה, גם אם אין לכם ידע קודם בתחום הזכיינות. 

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014