​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

זכיין דואר

רבים מאתנו מאז ומתמיד חלמו לנהל עסק עצמאי ולפרוץ אל תוך עולם העסקים. אולם ליזמים צעירים רבים אין ניסיון בתחום, ופתיחת עסק חדש לחלוטין עלולה להערים קשיים רבים. התחרות בשוק היא רבה מאוד, והיא מגיעה כמעט לכל ענף, וכך אנו רואים מאות עסקים חדשים נפתחים מדי שנה- אך נסגרים חודשים ספורים לאחר מכן בשל פשיטת רגל. אם כך, נוצר מצב מעט אבסורדי- אין אפשרות להצליח בעולם העסקים ללא ניסיון. ועם זאת כמעט בלתי אפשרי לצבור ניסיון בתחום.


הפתרון לכך הוא זכיינות. באמצעות הזכיינות, אתם יכולים להתנסות בניהול, אולם ליהנות גם משם של חברה ידועה. כך, אתם יודעים שיש גב מאחוריכם, ושתוכלו ליהנות מיתרונות רבים כגון שיטות עסקיות מוכחות וקהל לקוחות קיים.


כל היתרונות בלהיות זכיין דואר


כאשר בוחרים לאיזו חברה לפנות לשם רכישת זיכיון, מומלץ שתהיה זו חברה בעלת מוניטין, שנותרה יציבה לאורך השנים גם בעת משברים כלכליים. אין דוגמא טובה יותר לחברה כזו מאשר דואר ישראל. כל זכיין דואר נהנה מהרבה מאוד יציבות כלכלית- מדובר בחברה ממשלתית, אשר מספקת שירותים עבור הציבור שאין לכם תחליף. כמעט ואין אדם שאינו צריך אחת לתקופה מסוימת להשתמש בשירותי הדואר, ולפיכך מדובר בהשקעה כמעט בטוחה גם ביחס לסוגי זכיינות אחרים.


עם זאת, חשוב לציין שבשל העובדה שזוהי חברה ממשלתית, הסטנדרטים שלה גבוהים והיא עלולה להציב תנאים מחמירים למדי לזכיינים הפוטנציאליים שלה. כדי להיות זכיינים לסניף דואר, יהיה עליכם להיות בעלי ניסיון עסקי מסוים, וכן בעלי ידע ויכולת מספקים כדי לנהל סניף שצפוי לעבוד תחת עומס גדול למדי.


עזרה מקצועית לשם הצלחה


כדי להצליח להפוך לזכיינים לסניף דואר, בעיקר אם אין לכם ניסיון בעולם העסקים, אנו מזמינים אתכם לפנות לפורטל הזכיינות של ישראל לשם קבלת ייעוץ והכוונה. הזכיינות, כאמור, עלולה להיות כרוכה בתהליך בירוקרטי ארוך ולא פשוט. אנחנו נמצאים כאן כדי לעזור לכם לצלוח את כל השלבים הללו, ולעשות זאת באופן הכי חלק שאפשר. גם לאחר חתימת הסכם הזכיינות עם דואר ישראל, נוכל לסייע לכם לנהל את הסניף שלכם באופן רווחי ומוצלח. 

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014