​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

זכיין ווינר

כמעט אין מי שאינו אוהב להמר. כולנו מכירים את ההרגשה המרגשת ומלאת האדרנלין של מילוי טופס טוטו או ווינר. בייחוד אנו אוהבים להמר על ספורט, ואין בכך כל פלא. אחד המאפיינים הישראליים הוא לדעת "יותר טוב מכולם"- והביטחון הזה מביא יותר ויותר אנשים למלא טפסים של הימורי ספורט, ולקוות שהם יודעים את התוצאות הצפויות ויוכלו להרוויח מהעניין. לכן, תחום הימורי הספורט בארץ זוכה להצלחה גדולה מאוד, ויציבה לאורך שנים- גם במקרים של מיתון או שפל כלכלי.


כתוצאה מכך, פועלות בערך 1600 תחנות ווינר ברחבי הארץ, והמספר הזה רק הולך ומתרחב. הגוף שאחראי על התחנות הינו המועצה רשמית להסדר הימורי ספורט. כל אחת מן התחנות מחוברת אליה באופן ממוחשב, וכל הטפסים הממולאים נשלחים אליה. 


איך אוכל להיות זכיין ווינר?


מדובר, אם כן, בענף משגשג שזוכה להצלחה רבה לאורך כל שנות קיומו. אם גם אתם רוצים להיות בעלי תחנה של הימורי ספורט, עליכם לשלוח בקשה לאותה המוצעת להסדר הימורים בספורט. 


חשוב לזכור שלמועצה זו מגיעות מאות ואף אלפי בקשות, ולכן ייתכן שתצטרכו להמתין לקבלת התשובה. בנוסף לכך, המועצה מסננת את הזכיינים הפוטנציאליים- על כל זכיין לעמוד במספר תנאים מחמירים למדי, שמוודאים שהוא אכן אדם הגון ובעל יכולות עסקיות שראוי להיות זכיין. גם התחנה שתקימו צריכה לעמוד בקריטריונים מסוימים, שיוודא את הצלחתה המסחרית- מיקום, שעות פתיחה ועוד. דווקא בגלל האטרקטיביות הרבה של העניין, הוא עלול להיות מורכב יחסית.


עזרה מקצועית- מגדילה את הסיכוי להצליח


מדובר בתהליך רב שלבי ולא פשוט, ולכן אין פלא שרבים מעדיפים שלא לעשות זאת לגמרי לבד, אלא להיעזר בשירותי ייעוץ מקצועיים שיסייעו להם לצלוח את התהליך.


אנחנו, בפורטל הזכיינות של ישראל, נמצאים פה בשבילכם בדיוק בשביל זה. אנו נוכל לתת לכם ייעוץ וליווי אישי על ידי מיטב המומחים בארץ בתחומי היזמות והזכיינות. מומחים אלה מכירים את התחום של זכיינות לתחנת ווינר על בוריו, והם יוכלו להכווין אתכם בכל שלב של תהליך הזכיינות. 

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014