​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

זכיין לארומה

ארומה הינה מותג צעיר יחסית, שהוקם בשנת 1994. הסניף הראשון הוקם ברחוב הלל בירושלים. לאחר חמש שנים התפצלה הרשת לשני מותגים נפרדים- "ארומה ת"א" ו"ארומה ישראל", שניהם פועלים יחדיו תחת אותו מיתוג. הרשת זכתה להצלחה גדולה, וכיום יש 20 סניפים של ארומה ת"א ו-104 סניפים של ארומה ישראל. מקימי הרשת שאבו השראה מרשתות בתי קפה אמריקניות, אשר מפעילות שירותי טייק-אווי מפותחים. 


סניפי ארומה מתאפיינים במזון פשוט אך איכותי, בצורת ישיבה נוחה ובשירות עצמי שמוזיל את המחירים. הרשת פונה גם לקהל הדתי (חלק מהסניפים כשרים בהשגחת הרבנות) ולקהל שוחרי הבריאות והדיאטה (ניתן למצוא גם מאכלים בריאים, וניתן לדעת את הערך הקלורי של המוצרים). אין פלא שארומה היא אחת הרשתות האהובות ביותר על קהל הצרכנים בישראל.


בשנת 2006 החלה ארומה להתפשט ברחבי העולם, ופתחה סניף ראשון בניו יורק. 


להפוך להיות זכיין לארומה וליהנות מהצלחה מובטחת


ארומה, כמו הרבה מאוד רשתות מזון אחרות, עושה שימוש בשיטת הזכיינות. דמי הזכיינות שתשלמו לרשת אמנם אינם זולים, אך תוכלו ליהנות משמו של המותג המצליח. ובינינו, איזה ישראלי אינו עוצר בתחנת דלק או באמצע היום וקונה קפה ברשת ארומה? כמעט ואין סניפים של הרשת אשר אינם עמוסים לאורך כל שעות היממה. לפיכך, המכירות בסניף תמיד ישמרו על רף גבוה למדי, וההשקעה הכספית, גם אם מדובר בהשקעה לא מבוטלת, תוכל להחזיר את עצמה במהירות.


עם זאת, לא כל אחד יכול להיות זכיין לארומה. הרשת דורשת מהזכיינים שלה להיות בעלי ניסיון עסקי קודם, וכן בעלי תכונות אופי מסוימות כגון חוש עסקי ויושרה.


כך תעשו זאת נכון


כאמור, ארומה היא רשת מצליחה מאוד הפועלת בסטנדרטים גבוהים, וכך היא בוחרת גם את הזכיינים שלה. כדי להפוך לזכיינים ולהצליח לעבור בהצלחה את המיונים שעורכת הרשת, כדאי להיעזר בסיוע מקצועי. פורטל הזכיינות של ישראל מעסיק שורה של מומחים בעלי ניסיון רב בתחום הזכיינות. מומחים אלה יוכלו ללוות אתכם ולייעץ לכם, מרגע הפנייה לארומה ועד לשלב בו תהפכו להיות זכיינים מצליחים לסניף ארומה רווחי. 

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014