​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

זכיין לואי ויטון

לואי ויטון היה מעצב אופנה צרפתי מצליח, שהקים את בית האופנה הראשון שלו בפריז בשנת 1854. ויטון הספיק לפתוח סניף נוסף בלונדון בשנת 1885, אך אז נפטר והניהול הועבר לבנו. הבן רצה להפוך את בית האופנה הקטן יחסית למותג עולמי, ולכן הציג את פריטי האופנה בתערוכה ידועה בשיקגו שנערכה בשנת 1893, ויצר לה מיתוג בדמות לוגו מעוצב המאפיין אותה עד היום. הבן פתח חנויות של בית האופנה בערים רבות ברחבי העולם, וביניהן ניו יורק, וושינגטון, אלכסנדריה ומומבאי. 
עיצוב תערוכות, במיוחד תערוכות של מעצבים כמו לואי ויטון צריכות להיות מתוכננות בקפידה. על מנת שהתערוכה תהיה מתוכננת יש להעזר באיש מקצוע אשר מעצב בתלת מימד את התערוכה כך שתוכל לדעת בדיוק כיצד התערוכה תראה ולא תהיה מופתע ביום האירוע.

מאז, כמובן, נפתחו עוד סניפים רבים, וביניהם גם סניפים בישראל. בחנויות לואי ויטון ניתן למצוא מוצרי נסיעות כגון תיקים ומזוודות, נעליים ואביזרים נוספים. בנוסף, ניתן ליהנות משירות ייחודי של תיקים בעיצוב אישי ברוח המעצב. מדובר במוצרים יוקרתיים מאוד ובעלי שיק אירופאי, והמחירים שלהם בהתאם. החנות מושכת לקוחות שמחפשים יוקרה ואינם מוכנים להתפשר על העיצוב הייחודי ועל השם, שמהווה סמל סטטוס.


להיות זכיין לואי ויטון


כיום אין הרבה סניפים של לואי ויטון בארץ, והחנות במרכז מושכת אליה קונים רבים מכל רחבי הארץ. הקמת סניף נוסף עשויה להיות רווחית מאוד עבור מי שיבחר להיות זכיין לואי ויטון. הזכיינים יוכלו ליהנות משם המותג המצליח, שמוכר בכל רחבי העולם בסמל לאיכות ויוקרה. זכיינות לסניף של לואי ויטון אמנם עלולה להיות עסק לא זול, וגם להיות לא פשוטה כיוון שמדובר במותג בינלאומי שמציב סטנדרטים גבוהים מאוד לזכיינים- אך זוהי בהחלט יכולה להיות עסקה מאוד משתלמת בסופו של דבר.


עזרה מקצועית בכל שלבי הזכיינות


אנחנו בפורטל הזכיינות של ישראל נמצאים כאן בשבילכם, ויכולים לעזור לכם גם אם אתם זכיינים מנוסים וגם אם זו הטבילה הראשונה שלכם בעולם העסקים. אנחנו נוכל לספק לכם ליווי צמוד וייעוץ יעיל לגבי כל אחד מן השלבים בתהליך הזכיינות. תהליך זה עלול להערים עליכם אתגרים וקשיים, במיוחד כשמדובר בחברה מצליחה ויוקרתית כמו לואי ויטון- ולכן אנחנו נעזור לכם בעצות מקצועיות, שיוכלו לקדם אתכם הלאה ולקרב אתכם לניהול סניף מוצלח של לואי ויטון בארץ. 

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014