​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

זכיין לוטו

מפעל הפיס תמיד היה, ותמיד יהיה, אחת מן החברות המצליחות בישראל. אנשים רבים אוהבים להמר, וכמעט ואין עוד אופציות בארץ באמצעותן ניתן להמר באופן חוקי. המוני ישראלים מתפתים מדי יום ויומו למלא טופס ולשלוח, בתקווה שאולי הפעם הם יהיו בני המזל שיהפכו לעשירים. ובינינו, מי מאתנו עמד, לאורך כל החיים, בפיתוי הגדול הזה? לכן, זכיינות לוטו עשויה להיות רווחית ביותר, במיוחד כאשר הדוכן ממוקם במיקום מרכזי וגלוי לעין, בו עוברים הרבה אנשים בכל יום.


זכיינות לדוכן לוטו יכולה להוות בסיס מצוין להתרחבות ולפתיחת עוד הרבה מאוד עסקים חדשים- מדובר ברווחים יחסית גדולים תך זמן קצר, בהשקעה לא מאוד גבוהה.


איך אהפוך להיות זכיין לוטו?


מפעל הפיס מודע לאטרקטיביות הרבה של העניין, ולכן לא כל כך פשוט להיות זכיין לוטו. יש הרבה אנשים שרוצים להיות זכיינים לדוכני לוטו, ויש תור ארוך מאוד של אנשים הממתינים לקבל את הזיכיון. אמנם לא דרוש סכום חד פעמי המשמש להפעלת תחנת הלוטו (העלות היחידה היא עלות הקמת המקום והתשלום לעירייה), אולם בהחלט צריך לעמוד במספר קריטריונים שיקבעו אם אתם זכאים לקבל את הזיכיון הזה או לא, מעבר להמתנה בתור.


בין השאר, עליכם להיות בעלי כל תכונות האופי והיכולות הנדרשות לניהול מוצלח של המקום. בנוסף, עליכם להוכיח שיש לכם אישור בתוקף מטעם משטרת ישראל להקמת הדוכן. דרישה נוספת היא לעבור בהצלחה קורס של מספר ימים מטעם מפעל הפיס. כאשר תקבלו את הזיכיון, תזכו לקבל הדרכה והשתלמויות שוטפות מטעם מפעל הפיס, כדי שתצליחו לנהל את הדוכן שלכם באופן רווחי.


כך עושים זאת נכון


בפורטל הזכיינות של ישראל, אנו מציעים לכם להיות מנהלים מצליחים של דוכן לוטו ולעבור את תהליך הזכיינות בצורה הכי נכונה שיש. אנו נעמיד לרשותכם שורה של מומחים מקצועיים בתחומי היזמות והזכיינות, אשר יוכלו לסייע לכם ולהעניק לכם ליווי צמוד לאורך כל הדרך. מדובר בתהליך ארוך ולא פשוט, אך בעזרתנו תוכלו לעבור אותו מהר ככל האפשר ולהתחיל להרוויח. 

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014