​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

זכיין לי קופר

לי קופר הינה רשת ג'ינסים שהוקמה בשנת 1908 בבריטניה, על ידי מוריס קופר. בתחילת דרכה, שמה היה כשם הבעלים- מ. קופר. למעשה, הייתה זו החנות הראשונה באירופה שהתמחותה הייתה במכנסי ג'ינס. עוד קו ייצור בולט של החברה היה ייצור בגדים עמידים במיוחד- כמו למשל בגדים שיכולים לשמש לעובדים במפעלים, או לחיילים בצבא הבריטי. לאחר מותו של האב מוריס, ירש הבן את החנות ושינה את שמה ללי קופר שאנחנו מכירים כיום- צירוף האותיות "לי" הינו ראשי התיבות של שמות המשפחה ושל שם אשתו. 


תחת ההנהלה החדשה, שגשגה החברה והפכה למותג מכנסי ג'ינס בינלאומי שזכה להצלחה בכל רחבי העולם. החברה פתחה סניפים ב-70 מדינות בעולם, ובישראל לבדה קיימים 38 סניפים. אחד המאפיינים המייחדים את החברה הוא החשיבה הגלובלית, המאפשרת להתאים את הג'ינסים לטרנדים ולקהל הלקוחות בכל מדינה- מה שמביא להצלחתה הרבה והיציבה לאורך שנים רבות.


להיות זכיין לי קופר- כל היתרונות


כל זכיין לי קופר יכול ליהנות מן הרווחים המשמעותיים ממכירות הרשת הבינלאומית, שזוכה להצלחה רבה מזה שנים רבות. ישראלים רבים יודעים שלג'ינסים של לי קופר אין תחליף, והם מוכנים להוציא עליהם סכומי כסף גדולים למדי. החברה הייתה, וכנראה שגם תהיה, שם דבר לעולם הג'ינסים, כך שלא יהיה עליכם לעשות מאמצים מיוחדים בשיווק ופרסום- עליכם רק לנהל ולתפעל את החנות באופן נכון, וההצלחה כולה שלכם.


הקשיים בזכיינות לי קופר


הרווחיות של העניין אמנם רבה, אך בשל העובדה שמדובר ברשת בינלאומית מצליחה, לא תמיד קל להפוך להיות זכיין לי קופר. החברה ממיינת בקפידה את הזכיינים הפוטנציאליים, ורק מי שיש לו הון מספיק וניסיון עסקי זוכה להיות זכיין בסופו של דבר.
לכן, לא מומלץ לגשת אל התהליך ללא עזרה מקצועית. למזלכם, פורטל הזכיינות של ישראל מעמיד לשירותכם מגוון מומחים מקצועיים בתחומי הזכיינות, שיוכלו ללוות אתכם לאורך כל הדרך. אנו נעזור לכם להשיג את המימון הנדרש, לפנות אל חברת לי קופר, לצלוח את המיונים הקשים ובסופו של דבר לנהל סניף מצליח. 

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014