​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

זכיין ללא השקעה

תמיד חלמתם לנהל עסק. התעניינתם בתחום, אולי אפילו למדתם מנהל עסקים או קראתם הרבה מידע על הנושא. אולם כאשר אתם ניגשים לעניין, אתם מגלים שלא כל כך פשוט להקים עסק חדש לחלוטין. התחרות בשוק היא משמעותית ואכזרית, וזה נכון כמעט לכל התחומים. קיימות כבר הרבה רשתות גדולות וחזקות, להן יש קהל לקוחות קיים ומבוסס, שרוב הצרכנים יעדיפו את השירותים שלהן על פני שירותיו של עסק חדש שאינם מכירים. קשה מאוד למתג ולפרסם את העסק שלכם כך שיבלוט מספיק על פני עסקים דומים ויזכה להצלחה.
עוד בעיה היא הסכום הגדול הנדרש לצורך הקמת העסק. הבנק וחברות האשראי מתנות מתן הלוואה בתנאים שונים ולעיתים מחמירים, שלא כל אחד יכול לעמוד בהם. גם אם אתם מעוניינים לפתוח עסק תוך שימוש בשיטה של זכיינות, בדרך כלל תדרוש החברה המזכה ערבויות בנקאיות- ואם אין לכם ערבויות כאלה, הרי שפתיחת עסק בשיטה זו היא כמעט בלתי אפשרית עבורכם.


להיות מה שאתם שואפים להיות


אך אין כל צורך לוותר על החלום שלכם ועל ההצלחה שלכם, גם אם אין לכם סכום גדול של כסף. עומדת בפניכם אופציה נוספת- ישנן חברות שונות המחפשות שותף או זכיין ללא השקעה. איך זה יכול להשתלם עבור שני הצדדים? העניין טמון בידע וביכולת העסקית שלכם. אם למדתם הרבה או שיש לכם כישרון טבעי לעסקים, החברה המזכה או העסק אליו אתם נכנסים כשותפים, עשויים להפיק תועלת רבה מכך שתסייעו להם. היתרון עבורכם הוא, כמובן, ברור למדי- אתם תוכלו לנהל עסק ולצבור ניסיון מעשי, ללא כל השקעה מצדכם. קורס ייעוץ השקעות הוא הדרך שלכם להתקדם בעולם מפותל זה ולקבל את כל הכלים להצליח בו.
 

היכן מוצאים חברות כאלה?


הדבר נשמע כמו חלום רחוק, אך למעשה- מציאת חברה כזו רחוקה מכם רק מספר לחיצות על העכבר. פורטל הזכיינות של ישראל מציע לכם לחפש ולמצוא מגוון חברות אשר מחפשות שותף או זכיין ללא השקעה. אם יהיה בכך צורך, המומחים שלנו יוכלו גם לייעץ לכם לגבי כדאיות העניין, וילוו אתכם כך שתעשו זאת נכון ותגדילו את הסיכויים שלכם להפוך לשותפים לעסק קיים. 

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014