​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

זכיין מצדה

רבים מאתנו חולמים לנהל עסק. לפתוח עסק חדש זה עניין לא פשוט כלל, שעלול להוות גם סיכון משמעותי בשל התחרות הרבה הקיימת כיום בשוק. לכן, יזמים צעירים רבים פונטים לניהול עסק בשיטת הזכיינות, שיטה בה הם יכולים לצבור ידע וניסיון בעולם העסקים על ידי היעזרות בשמות של מותגים קיימים וגדולים. העסק שתנהלו בזכיינות לא חייב להיות רק סניף של רשת בענף הטקסטיל או המזון- זכיינים שכבר צברו ניסיון בתחומים אלה ומעוניינים להתקדם הלאה, יכולים לפנות לניהול של אתר תיירות כמו מצדה.


אודות מצדה


גן לאומי מצדה נמצא באזור ים המלח. בשטח הגן ניתן למצוא הר ועליו עתיקות מרשימות במיוחד מן התקופה הרומית, אשר מושכות המוני תיירים מכל רחבי העולם. השטח כולל גם מוזיאון גדול ומושקע אודות המקום שבו יש גם קפיטריה, אכסניית, נוער ושני חניוני לילה. אל פסגת ההר יכולים התיירים לעלות בטיפוס ברגל או ברכבל. בנוסף לכך, קיימת אפשרות לקיים במקום אירועים פרטיים ועסקיים.
מדובר באתר תיירות בסדר גודל עולמי שזוכה להצלחה רבה, ומושך תיירות פנים וחוץ לאורך כל עונות השנה. זכיין מצדה יכול ליהנות מרווחים ממקורות רבים- הן מדמי הכניסה למקום, מההכנסות מבית הקפה, מהאירועים המתקיימים במקום ועוד.
עם זאת, מדובר בזיכיון לא פשוט והוא אינו מומלץ למי שעושה את צעדיו הראשונים בעולם העסקים. קודם כל, זהו זיכיון יקר במיוחד כתוצאה מהיקפו של המקום. בנוסף לכך, זכיין מצדה  צריך לתפעל את כל המקום על עובדיו הרבים, וכן לנהל עסק בסדר גודל עצום הכולל הרבה מאוד עסקי משנה קטנים.


כך תעשו זאת


פורטל הזכיינות של ישראל נמצא כאן בשביל ההצלחה שלכם. לא כל אחד יכול להיות זכיין מצדה, ואנו נוכל להיות כאן על מנת לייעץ לכם האם מדובר בעסקה כדאית עבורכם. אם תחליטו שאתם מעוניינים בזיכיון, אנו נוכל לעזור לכם בכל ההיבטים השונים של התהליך, עד שתגיעו לחתום על הסכם הזיכיון עם רשות הטבע והגנים. נוכל לייעץ לכם גם בניהול המקום, כך שיהיה רווחי ומשגשג. 

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014