​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

זכיין מקדונלדס

הסניף הראשון של מקדונלדס נפתח בשנת 1940. מאז הקמתה, הרשת דגלה בחדשנות ובשבירת כל המוסכמות שהיו נהוגות עד אז בענף המזון המהיר, וזהו בדיוק סוד הצלחתה. החברה פיתחה מערך שירות וייצור ייחודיים, שהרבה מאוד חברות מזון מהיר מתבססות עליו עד ימינו אנו. הייצור של החברה מבוסס על מבחר מצומצם יחסית של מוצרי צריכה, מה שמאפשר למכור את התוצרים הסופיים במחירים במיוחד. המחירים האטרקטיביים והמוצרים הטעימים משכו מאות אלפי לקוחות ללכת לסניפי מקדונלדס שוב ושוב.


בנוסף, החברה הצליחה להתמודד היטב עם הדימוי השלילי וה"לא בריא", על ידי קמפיין בריאותי מושקע ששילב גם הפחתה משמעותית באחוזי השומן של המאכלים המוגשים ברשת. כל אלה הביאו לשגשוג רב של הרשת, שכיום מונה כ-33,000 סניפים בכל רחבי העולם. בישראל לבדה קיימים כ160 סניפים של הרשת.


שימוש בזכיינות עוד משנות ה-40


עוד שיטה חדשנים בה נקטה רשת מקדונלדס, אשר תרמה רבות להתפתחותה ולהתרחבות שלה, הינה שיטת הזכיינות. מקדונלדס הינה אחת מהרשתות הראשונות שעשו שימוש בזכיינות, מתוך הכרה בערכה הרב של שיטה זו.


עד היום, זכיין מקדונלדס הוא תואר נכסף בעיני רבים, ולא בכדי- זכיינות לסניף מקדונלדס עשויה להיות רווחית מאוד, בגלל ההצלחה המשמעותית והיציבה לה זכתה החברה לאורך כל השנים בהן הייתה קיימת. לכן, ההשקעה תחזיר את עצמה במהירות, ואז תוכלו להתחיל להרוויח מהסניף שבבעלותכם.


עם זאת, לא פשוט להיות זכיין מקדונלדס. מותג המזון הבינלאומי המצליח מציב קשיים רבים בפני זכיינים פוטנציאליים, כדי לוודא שרק מי שראוי ובעל היכולות המתאימות יוכל להגיע להיות זכיין.


קשה- אבל אפשרי


גם אם מדובר בתהליך לא פשוט במהלכו תצטרכו להוכיח את עצמכם במיונים רבים, אנו מאמינים שהעניין בהחלט אפשרי לכל מי שיש לו מספיק אמביציה. אנו בפורטל הזכיינות של ישראל נוכל לסייע לכם- אנו נזהה את הפוטנציאל הגלום לכם ונעזור לכם להוציא אותו החוצה. נוכל לייעץ לכם ולתת לכם מענה עבור כל שלבי תהליך הזכיינות, כך שבסופו של דבר תוכלו להיות מנהלים מצליחים של סניף מקדונלדס רווחי. 

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014