​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

זכיין פלוס

רבים מאתנו חולמים להקים עסק עצמאי, אולם הקמת עסק כזה עלולה להיות קשה מאוד ואפילו בלתי אפשרית למי שאין לו ניסיון בעסקים. לראיה, ניתן לראות את כל העסקים הרבים שקמים, ונסגרים זמן קצר לאחר מכן. כדי לאפשר ליזמים צעירים לצבור ניסיון במעין "חממה", ניתן ומומלץ להיעזר בזכיינות. כאשר פותחים עסק בזכיינות, ניתן ליהנות משם של מותג קיים וכך אין צורך להתחיל הכל מחדש- ועם זאת, ניתן להתנסות בניהול של עסק עצמאי כמעט לכל דבר.


החיסרון העיקרי שבזכיינות הוא העצמאות המוגבלת. בעסק משלכם יכולתם לעשות כל העולה על רוחכם, ואילו בשיטת הזכיינות, אתם כפופים להנחיותיה של החברה המזכה. חסרון נוסף הוא שחברות רבות, ובעיקר חברות מובילות ומצליחות, מציבות תנאי סף לזכיינים שלהן, שהם לפעמים גבוהים למדי ולא פשוט לעמוד בהם.


יתרונות הזכיינות עבור החברה המזכה


היתרונות של שיטת הזכיינות אינם שמורים רק לזכיין. גם החברה המזכה זוכה בבונוסים רבים, מה שגורם להרבה מאוד חברות לעשות שימוש בשיטה זו. הזכיינות יכולה לתרום לצמיחתה המהירה של החברה, כיוון שזכיינים רבים פותחים סניפים שלה במקומות שונים בארץ. בנוסף לכך, מדובר בהשקעה נמוכה למדי מצד החברה- עלות הקמת הסניף חלה על הזכיין, כך שהחברה יכולה ליהנות מפתיחת סניף נוסף ומאחוז מסוים מהרווחים שלו, מבלי להשקיע כמעט כלום. 


עזרה צמודה בתהליך הזכיינות


אם אתם מעוניינים ליהנות מיתרונותיה הרבים של שיטת הזכיינות, תוכלו לפנות אל זכיין פלוס. החברה תוכל להעניק לכם כלים וביטחון, שיסייעו לכם בכל השלבים- החל מהשגת המימון הנדרש להקמת העסק בזכיינות, דרך צליחת המיונים של החברה המזכה ועד לניהול העסק עצמו. הניסיון של זכיין פלוס יכול לסייע גם ליזמים צעירים וחסרי ניסיון בעולם העסקים, לנסות, לטעות, ללמוד ובסופו של דבר להצליח.


עם זכיין פלוס, לא יהיה עליכם להתמודד לבדכם עם כל קושי או בעיה שיעלו בדרך. החברה תוכל לייעץ לכם ולסייע לכם, כך שלא תיתקעו ותוכלו להיות בטוחים שאתם על הדרך הנכונה ביותר לאורך כל שלבי התהליך השונים. 

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014