​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

זכיין שילב

שילב קמה כבר בשנת 1974, ומאז היא חוללה מהפכה בתחום המוצרים לתינוקות בישראל. החנות קמה לאחר שלזוג שושי ואיציק אורן נולד בן, אך הם לא מצאו חנות בה יוכלו להזמין מראש חפצים איכותיים לפני הלידה. הם החליטו לשדרג באופן משמעותי את השירות, והחלו להפעיל שירות של הזמנות מוצרים מביתם. בשנת 1975 פתחו סניף ראשון של חנות שילב ברחוב אבן גבירול שבתל אביב. החנות כוללת את כל מה שהורים זקוקים לו לפני ולאחר הלידה, כך שאין עוד צורך להתרוצץ בין חנויות רבות.


הקונספט הפשוט אך הגאוני הזה הביא להצלחה בסדר גודל ארצי את רשת שילב, וכיום יש לא פחות מ-57 סניפים של החנות בכל רחבי הארץ.


למה כדאי להיות זכיין שילב?


תחום הטקסטיל מגלגל מיליארדי שלקים מדי שנה, ולמעשה הוא השני בסדר הגודל שלו, במקום של כבוד אחרי ענף המזון. בגדי ילדים ותינוקות ידועים בתחלופתם הגבוהה, כיוון שהתינוקות גדלים במהירות. פעם, היה נהוג להשתמש שוב ושוב בבגדים ישנים- אך כיום, כשאפילו תינוק בן יומו מולבש לפי צו האופנה, הורים רבים בוחרים להשקיע את הכסף ולרכוש בגדים חדשים לכל תינוק חדש המצטרף למשפחה. הביקוש למוצרים אלה לא צפוי לרדת בשנים הקרובות, ואף להפך. 


זכיין שילב נהנה מהצמיחה המשמעותית של שוק בגדי התינוקות, וזוכה לגרוף רווחים מהרשת המצליחה ביותר במדינה בתחום זה. היעזרו בקהל הלקוחות הרחב במילא של סניפי שילב בכל רחבי הארץ, ותוכלו לנהל עסק משגשג ופורח- במינימום השקעה של מאמצים מצדכם.


עזרה מקצועית


מדובר, אם כן, בהשקעה מאוד כדאית ואפילו כמעט בטוחה. עם זאת, תהליך הזכיינות עלול להיות לא פשוט, בייחוד אם מדובר במי שאין לו ניסיון קודם בתחום העסקי. יהיה עליכם לעמוד בתנאים שונים שמציבה שילב עבור זכיינים פוטנציאליים שלה, לגייס סכום לא קטן של כסף ועוד. לצורך כך, מומלץ להיעזר בסיוע מקצועי. אנחנו בפורטל הזכיינות של ישראל נוכל לייעץ לכם בנוגע לכל אחד ואחד משלבי התהליך, כך שתצלחו אותו ובמהרה תהפכו לזכיינים לסעוד סניף מצליח של שילב. 

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014