​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

זכיין תחנת דלק

קיימים הרבה מאוד סוגים של עסקים שפעולם בשיטת הזכיינות. בין עסקים אלה, ניתן למצוא בין השאר רשתות של מזון, טקסטיל ועוד. בדרך כלל, רכישת זכיינות מכל סוג מהווה סיכון מסוים- אך זהו לא המצב כאשר מדובר בזיכיון לתחנת דלק. יש לכך כמה סיבות. ראשית, החברות המפעילות תחנות דלק בישראל הינן חברות גדולות ויציבות מאוד מבחינה כלכלית, שאינן מושפעות באופן רציני מתנודות בשוק ואין סיכוי שיפשטו את הרגל בזמן הקרוב.


עוד סיבה לכדאיות של העניין היא שמדובר בדלק- הרי זהו מצרך שאין לו תחליף, שכמעט כל האוכלוסייה זקוקה לו באופן תדיר. לכן, זוהי השקעה סולידית יחסית, שסביר להניח שתחזיר את עצמה במהירות ובאופן וודאי למדי. עם זאת, מדובר על סוג זיכיון לא פשוט, גם בעבור מי שכבר יש לו ניסיון בעולם העסקים.


איך אוכל להפוך להיות זכיין תחנת דלק?


כדי להתחיל בתהליך הזכיינות, קודם כל עליכם לפנות אל החברה המפעילה את תחנות הדלק הרלוונטיות. בדומה לסוגים אחרים של רשתות, תערוך החברה את כל הבדיקות המתאימות, כדי לראות האם אתם ראויים לקבל את הזיכיון- בין השאר, תבדוק החברה האם יש לכם ניסיון ויכולות ניהוליות, מהו מצבכם מבחינה פיננסית ועוד. במידה ותימצאו מתאימים על פי כל הפרמטרים הללו, ייחתם הסכם זכיינות רשמי, בו כל אחד מהצדדים מיוצג על ידי עורך דין מטעמו.


הקשיים והאתגרים בזיכיון לתחנת דלק


ניהול תחנת דלק בפועל עלול להיות אתגר לא פשוט, גם עבור מי שהתנסה בניהול בעבר. כאשר מנהלים את תחנת הדלק, יש צורך להניע צוות שלם של עובדים, ובנוסף לכך להקפיד על כל כללי הזהירות הנדרשים כדי לא לסכן חיים. 


אם אתם צריכים ייעוץ והכוונה במהלך כל אחד מהשלבים בתהליך הזכיינות, כולל שלב ניהול העסק עצמו, אנחנו כאן בשבילכם. פורטל הזכיינות של ישראל מעמיד לשירותכם שורה של מומחים מקצוענים, שמאמינים בכם ובהצלחה שלכם. תוכלו להתייעץ אתם בעקבות כל שאלה או בעיה שתעלה, ובסופו של דבר ליהנות מהרווחים של תחנת דלק מצליחה. 

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014