​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

זכיינות ספא

אם אתם חושבים על הקמת מכון ספא עצמאי, כדאי שתדעו שהתחרות בשוק גדולה, בעיקר לאור פעילותן הענפה של רשתות ספא גדולות ומובילות. אחד הכללים החשובים ביותר בעולם העסקים הוא "אם אינכם יכולים לנצח אותם, הצטרפו אליהם" ועם מודל זכיינות ספא תוכלו להצטרף לאחת מרשתות הספא המובילות בישראל ולפתוח לעצמכם מכון ספא מצליח תוך קבלת תמיכה מקיפה מהרשת בה תשתלבו.

ייעוץ משפטי ועסקי

מודל זכיינות ספא מספק לכם שורה של תועלות כדוגמת מטריה שיווקית, סיוע בתפעול, סיוע מקצועי ועסקי ועוד, אך גם דורש מכם להתחייב לכללים ותנאים מוכתבים מראש. חברת זכיינות ישראל היא חברה המתמחה בעולם הזכיינות ומספקת לכם שורה של שירותי ייעוץ משפטי ועסקי המיועדים לוודא שאתם עושים את הדברים נכון מבלי ליצור לעצמכם סיכונים גדולים מדי. שימו לב כי עיסוי עד הבית ע"י מטפל מוסמך הוא דבר מומלץ ביותר לשחרור שרירים תפוסים.

לוקחים אתכם להצלחה

אנו נסייע לכם כבר מהיום הראשון בהיכרות עם כל הרשתות המציעות זיכיון בעולם הספא, בחבירה אל נציגי הרשתות הנבחרות, בבניית הקייס העסקי שלכם והצגתו בצורה אטרקטיבית, וכמובן בתכנון העסקי, בניית אסטרטגיה חדירה וצמיחה, תכנית יישום וביצוע, והקמה בפועל של העסק עד להגעה אל קו ההצלחה. צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו את כל המידע לו אתם זקוקים כדי לעשות את הצעד הראשון לקראת עסק ספא עצמאי ומצליח משלכם.

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014