​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

זכיינות קוסמטיקה

להקים עסק קוסמטיקה כל אחת יכולה באחד החדרים הפנויים בבית, אבל להקים מכון קוסמטיקה מצליח, רווחי וצומח זה כבר סיפור אחר לגמרי, שדורש חשיבה עסקית יותר עמוקה, יכולות יותר מתקדמות ופעולה רציונלית ושיטתית החותרת להצלחה. אם עסק קוסמטיקה הוא מה שאת רוצה לעצמך, תוכלי לפתוח אחד באמצעות תכנית זכיינות קוסמטיקה המוצעת לך על ידי שורה של רשתות קוסמטיקה גדולות ומובילות.

שני צדדים למודל הזכיינות

מודל זכיינות קוסמטיקה מאפשר לך ליהנות מגב עסקי של רשת גדולה המספקת לך ידע מקצועי, תפעולי, שיווקי ועסקי, ותומכת בך לכל אורך הדרך עד להצלחה. לצד זאת, אותה הרשת גם תרצה שתתחייבי כלפיה וכלפי תנאי הזיכיון, ופה אנחנו, זכיינות ישראל, נכנסים לתמונה ומסייעים לך לבנות את המהלך העסקי עם מינימום סיכון ומקסימום פוטנציאל להצלחה.

תומכים בצד שלך

זכיינות ישראל היא חברה המתמחה בתחום הזכיינות ומספקת שלל שירותי ייעוץ עסקי ומשפטי המאפשרים לך לאתר את הרשתות המציעות זיכיון, חבירה אל נציגי הרשת, הצגת הקייס העסקי שלך בצורה אטרקטיבית ומשכנעת, וכמובן בניית המהלך כולו, יישומו בפועל ובניית מסלול של חדירה וצמיחה עד להגעה אל קו המטרה, הלוא הוא הצלחת העסק. צרי קשר עוד היום ותוכלי לצאת לדרך ברגל ימין.

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014