​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

זכיינות תיווך

תיווך הוא מקצוע שקל מאוד להיכנס אליו, אך קשה מאוד להצליח בו. קל מאוד להשקיע כסף, לשכור משרד, לצייד אותו ולהתחיל לנסות לסגור עסקאות, אך קשה מאוד להשיג את אותן עסקאות וקשה עוד יותר לסגור אותן. כל זה נכון בעיקר כאשר אתם מנסים לעשות הכל בעצמכם על סמך היכולות שלכם, אך כאשר אתם בוחרים בערוץ של זכיינות תיווך, ונהנים ממטריה שיווקית, עסקית, מקצועית ותפעולית של רשת גדולה שרוצה שתצליחו בדיוק כמוכם אתם, הסיכויים שלכם להצליח עולים משמעותית.

תמיכה כבר מהיום הראשון

חברת זכיינות ישראל מתמחה בעולם הזכיינות ומציעה לכם את כל התשתית הנדרשת לכם על מנת להקים עסק במודל זכיינות תיווך, איתור הרשתות המציעות את מודל הזכיינות, חבירה אל נציגי הרשת והצגת הקייס העסקי שלכם בצורה אטרקטיבית.

ליווי עסקי ומשפטי עד שתצליחו

במסגרת שירותי הייעוץ המשפטי והעסקי שאנו מספקים, נסייע לכם כבר מהיום הראשון בתכנון העסק, תכנית עסקית, תכנית ביצוע ויישום בפועל, ליווי באיתור המיקום לעסק, בהקמת העסק ובהעלאתו על נתיב של הצלחה עד להגעה להצלחה המיוחלת. צרו איתנו קשר עוד היום ובתוך זמן קצר תוכלו לעשות את צעדיכם הראשונים לעבר עסק עצמאי בעולם התיווך, בחסותה של רשת תיווך מובילה ומצליחה.

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014