​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

זכיינות וניהול נכון של העובדים

על אף שלא מעט עסקים עדיין לא הפנימו בצורה מספקת את החשיבות שיש לעובדים במסגרת ניהול העסק, בכל זאת כיום ניתן לראות כיצד מושם דגש מרכזי מאד על המשאב החשוב שמהווים העובדים בכל ארגון שהוא, במסגרת כנסים, קורסים והשתלמויות בנושא של ניהול עסקים. אולם מטבע הדברים, עסקים הכוללים צוות עובדים מקצועי או נותני שירות רציניים, ויחד עם זאת אינם משווקים שירות חדשני ומתקדם או מוצר ברמה גבוהה, המקצועיות והמיומנות של העובדים לא תוכל לתת להם שום יתרון תחרותי. 
מהי החשיבות של צוות העובדים בעסק?
אנו יוצאים מנקודת הנחה שגם אתם בתור בעלי עסקים מודעים לצורך ההכרחי לספק שירותים או מוצרים מתקדמים שלא נופלים באיכותם מכל שירות חדשני אחר המוצע בעולם המודרני, ועל כאן ברצוננו להתייחס במאמר הנוכחי לפקטור המהותי שמסוגל צוות העובדים לתת לעסק שכזה. כיום זכיינים רבין נהנים מתמיכה וסיוע מלאים במסגרת התקשרויות בנושא זכיינות, מטעם הרשת המזכה במגוון רחב של נושאים והיבטים. אחד מהם מתייחס להדרכה של העובדים ולהטמעת הבנת חשיבות העובדים כתנאי הכרחי להצלחת העסק.
ניהול נכון של עובדים בשיטת הזכיינות ובעסקים עצמאיים
ללא ניהול נכון של העובדים, גם עסקת הזכיינות הטובה ביותר לא תנחל הצלחה ממשית בעתיד. ניהול עובדים הוא תהליך מורכב, בין אם מדובר בעסק עצמאי ופרטי ובין מדובר בעסק שעובד בשיטת הזכיינות. ישנם אנשים מוכשרים מאד בכל מה שנוגע לגישה עסקית נכונה ומיפוי השוק בהצלחה יתרה, אשר מצליחים לבסס לעצמם סיכויים גבוהים להקמה של עסק משגשג ועצמאי לגמרי. אולם מן העבר השני בכל הנגוע לניהול העובדים, אותם האנשים נעדרים כל ידע, ניסיון או כישרון, וכך קורה כי דווקא נושא זה מעכב את הצלחת העסק.
מהי זכיינות מקצועית?
זכיינות מקצועית המעניקה לזכיין ליווי צמוד והיקפי, גורמת לו להבין לעומק מהי הדרכה נכונה של העובדים דרך הצבת יעדים, הירתמות לאי אלו משימות, ייצוג ראוי של הסניף והרשת ועוד. עסקת הזכיינות תאפשר לזכיין ללמוד בנוסף כיצד נוהגת הרשת כלפי עובדיה, מהי מידת הרצינות שהיא מעניקה לכל הנושא של יחסי אנוש במטרה לשמר את משאבי האנוש האיכותיים שעומדים לרשותה באופן קבוע ודרך כך ליהנות ממסירות וערנות מלאה בקרב כל העובדים.

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014