​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

זכיינות מוצלחת - טיפים


לשיטת הזכיינות ישנם לא מעט יתרונות. אולם אף פעם לא יזיק להתרשם מכמה טיפים שיסייעו להשיג את הזיכיון בתנאים הרבה יותר טובים ונוחים. זכיינות אשר עונה על צרכיהם המשותפים של הזכיין מחד והרשת המזכה מאידך היא קרקע פורייה להצלחה עסקית ברורה לפתיחת עסק משגשג ורווחי. הטיפ הראשון שלנו הוא להביא בחשבון את עלויות ההקמה באמצעות חוות דעת מקצועית. באופן הזה ניתן לוודא כי ההצהרות של הרשת לגבי העלויות הן נכונות מצד אחד או מוגזמות מצד שני.
חבירה אל רשת מוכרת במיקום מצוין ובתנאים הוגנים
דבר נוסף שיכול לסייע לזכיין המתחיל הוא לחבור אל רשת מזכה מוכרת וזאת משום שכיום רוב המרכזים המסחריים מעוניינים לצרף לשורותיהם, שהן שטחי המסחר שלהם, רשתות מוכרות. מיקום טוב יותר של הזכיין יגדיל משמעותית את הסיכויים שלו לצבור תאוצה בפעילות העסקית. חוזה הזכיינות נדרש להיות הוגן עבור שני הצדדים, שכן אילולא קיומו של חוזה מעין זה, שיתוף הפעולה בין הזכיין לרשת המזכה לא יניב את הפירות הרצויים ובטח שלא יוביל לקידום שני הצדדים. 
בחינת האפשרויות השונות העומדות על הפרק
החובה אם כן שחלה על כל זכיין היא לברר מבעוד מועד את מידת הליווי שהרשת המזכה מתכוונת לספק לו. גם אם מדובר ברשת מוכרת, ישנה חשיבות גדולה מאד לליווי שהיא מעניקה לעסק החדש של הזכיין אליו עתידים להיכנס לא מעט לקוחות החל מרגע פתיחת הדלתות הראשונה. יש לבחון בנוסף את הכדאיות של בחירת זכיינות כוללת במסגרתה הזכיין יהיה מחויב לפורמט העסקי המלא של הרשת או לחילופין בקשה לזיכיון מצומצם שיאפשר לזכיין למכור את מוצרי הרשת ללא כפיפות למדיניות ניהול הרשת לרבות החוקים הקבועים שלעתים עלולים להיות מאד נוקשים.
מה צריך להימצא בחוזה?
בתור זכיינים עליכם לברר מהן דרכי עבודתה של הרשת המזכה מול הספקים השונים, שימו לב מהם המאמצים בהן הרשת נוקטת על מנת לדאוג לעלויות נמוכות יותר עבור הזכיינים שלה. רשת המתחייבת לנושאים רבים במסגרת חוזה זכיינות הוא תנאי הכרחי אך לא מספק, בנוסף יש לברר מי חותם על החוזה ומי מהחתומים עליו יסייע לכם בעת הצורך.

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014