​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

זכיינות מותגים לרכישה


המציאות הכלכלית המאפיינת את העידן הנוכחי משתנה מרגע לרגע. המשבר והמיתון הכלכלי שנראה כי אין לו סוף, מהפיכת המידע שחולשת על כל תחומי החיים, לא מותירים לנו ברירה אלא להתאים את עצמנו לשינויים המתמידים של השוק ולהיות תמיד עם היד על הדופק. במציאות המורכבת והדינאמית הזו, לא מעט אנשים מעדיפים לפנות אל עולם העסקים כדי לבסס להם מקצוע מספק שיהווה מקור פרנסה מכובד ויעניק להם את העצמאות הכלכלית הרצויה. 
יתרונות שיטת הזכיינות בעולם העסקים
אם אתם נמנים עם ציבור האנשים הללו, אנו ממליצים לכם ראשית להכיר לעומק את אחת מהדרכים העדיפות ביותר לפיתוח קריירה משגשגת ועצמאות כלכלית, שיטת הזכיינות. כיום הפעלת עסק בזיכיון נחשב לאחד מהמסלולים האטרקטיביים ביותר בעולם העסקים. הסיבה לכך נובעת מכך שמדובר בשיטה המתבססת על נוסחה מנצחת. אם נרד לעומק העניין נמצא כי למעשה מדובר במסלול עתיר יתרונות ובמיוחד על רקע ההשוואה לחלופה המקובלת של לפתוח עסק עצמאי וחדש מאפס.  
מהם היתרונות שבחבירה למותג מוכר ומוביל?
חבירה למותג מוכר ומנצח שהוכיח את עצמו בשוק מאפשר לכם ליהנות מפירות ההצלחה שהיו כרוכים בעמל רב על ידי אנשים ששקדו מדי יום ביומו על פיתוח של מותג מגובש ואטרקטיבי. אותם האנשים הם אלו שלמעשה פילסו עבורכם את המסלול הנוכחי הנידון. מותג מוביל בעל שם ומוניטין עשוי לפתוח בפניכם קשת של הזדמנויות וביניהן קהל לקוחות נאמן, ספקים מולם תוכלו לעבוד בתנאים נוחים, תמיכה בפן הניהולי והלוגיסטי מטעם צוות האמון על מתן סיוע ותמיכה להצלחתם העסקית של זכייני הרשת בסניפיה השונים.
מה חשוב לבדוק?
מומלץ מאד לבחור מותג מבוסס וחזק במסגרת בחינת האפשרות של הפעלת עסק בזיכיון. האפשרות של רכישת זיכיון של מותג מוכר היא טובה פי עשרות מונים מאשר השתייכות אל מותג מתחיל ולא מבוסס. ותר המותג הוא המדד המרכזי על פי תוכלו לדעת עד כמה מבוסס אותו המותג. מעבר לכך גם רמת הפריסה של המותג, כלומר כמות הסניפים, פריסה מקומית או ארצית, נתח השוק של המותג מול מתחריו ועוד, יאפשרו לכם לאמוד על רמת ביסוסו וכדאיות רכישת זיכיון שלו.

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014