​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

זכיינות - שאלות ותשובות


קיימים לא מעט יתרונות בשיטת הזכיינות. שיטה זו נחשבת לכדאית ומעניקה לעסק דחיפה התחלתית אדירה דרך הישענות על גוף מוכר וחזק זאת על ידי כמה גורמים כדלקמן: ניצול הלוגו של הגוף המזכה, התנהלות על פי מדיניות יסודית ועדכנית, ייעוץ מקיף ומגוון, בלעדיות על חוזים שונים ועוד. אולם לצד כל אלו קיימות לא מעט התחייבויות בהן נדרש לעמוד הזכיין במסגרת חבירתו לרשת וכתוצאה מכך יש לברר תחילה עם סך היתרונות גדול מסך ההתחייבויות.
הגנה על זכויות ומזעור הסיכונים
כדי לדאוג להגנה מלאה של זכויותיכם כזכיינים יש לקבל סיוע מקצועי מטעם עורך דין מומחה בזכיינות שיאפשר לכם לעמוד על מלוא זכויותיכם ולנהל משא ומתן תיקן על מגוון רחב של תנאים. זאת למרות ששיטת הזכיינות מציגה על פניו רווחים שווים לשני הצדדים. על מנת למזער את הסיכונים העתידיים במסגרת עסקת זכיינות יש להשיג כמה שיותר מידע עדכני על הגוף המזכה, השטח הגיאוגרפי בו הסניף עתיד להיפתח או להציע את מוצרי הרשת השונים, חתך האוכלוסייה באותו האזור ועוד.
חיפוש אחר זיכיון
בבואכם לחפש אחר זיכיון קחו בחשבון שרובן המכריע של החברות או הרשתות המזכות מחפשות אחר זכיינים באתרי האינטרנט שהן מפעילות, בפרסומים בעיתון ובאתרים גדולים המאגדים את התחום של הזכיינות באופן ממוקד. הזכיין לעתיד נדרש לבחון לא רק את הגוף המזכה אלא בנוסף את מידת ההתאמה של הזיכיון לתחום העיסוק בו הוא מתמה, לנטייה ולמשיכה אל התחום ולהיקף ההכנסות והרווחים הצפויים בעתיד. ההתחייבות של הזכיין כלפי הגוף המזכה נובעות מכך שהוא רשאי לעשות שימוש בסימן המסחרי של החברה בין השאר.
התחייבויות החלות על הזכיין
מעבר לכך הזכיין גם זכאי לקבל בתחילת דרכו ובהמשך ליווי צמוד מן החברה המזכה. כאן הזכיין חייב לקחת בחשבון שמלבד התשלום הראשון עבור קניית הזיכיון, עליו לשלם בנוסף תמלוגים חודשיים, לרכוש את חומרי הגלם שלו דרך המזכה, לשאת בעלויות חלקיות של פרסומי הרשת, לקבל את תכתיביהם השונים של המזכים ולקבל סיוע אך ורק מבעלי המקצוע שעובדים מול הרשת. 

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014