​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

זכיינים העוסקים במותגים מוצאים הכנסה יפה ומספקת

זכייני מותגים הם אנשים שעובדים בחנות מעניינת במיוחד המספקת מוצרי איכות בחנות כל בו חסרת פשרות. המוצרים טובים ככלי בית במטבח ובמקלחת, כמתנות, ואפילו למען עצמכם. קהל הקונים הפוקד חנות מסוג כזה בדרך כלל אינו קטן. בנוסף, כמעט שלא תצטרכו לעשות כל פעילות שיווקית, משום שמדובר בזכיינות, לא לשכוח: אמנם העסק עצמאי שלכם, אבל מותר לכם להשאיר את השילוט של רשת המותגים, מה שלבדו יכניס לחנותכם עשרות קונים יותר בהשוואה לחנות אלמונית לחלוטין.

כיצד נעשים זכיינים?

אתם מוזמנים לאתר "זכיינות מותגים" ולהשאיר פרטים שאתם מעוניינים להפוך לזכיינים. בפורטל יבחנו את בקשתכם ויחזרו אליכם אם נמצאתם מתאימים. בשיחה זו גם יובהרו לכם שמות הרשתות אשר נפתחו לזכיינות, כולל העיר בה תעבדו אם תיענו לבקשה.

כיצד נעשים זכיינים בתחום המותגים?

על מנת להיעשות זכיין מותגים וגם להישאר עובד טוב וחסר בושות, חשוב מאד ללמוד את נושא המותגים לעומק, לקרוא אלו מותגים יש באותה חנות, ולהשתדל ללמוד היטב את הנושא על מנת לספק ללקוחות בדיוק מה שהם צריכים ורוצים. ככל שתעבדו יותר זמן בחנות עם זכיינים אחרים העוסקים במותגים (למשל שותף שתיקחו לעבוד אתכם בחנות) כך יגדל גם הניסיון שלכם, ותשכילו לתת שירות זכייני מעולה לכל לקוחה ולקוח שיבוא לבקרכם. זה מה שאנחנו זכיינות ישראל מלמדים כל אחד ואחד כדי שיפיק את המיטב ויהיה זכיין מעולה.

מדוע לבחור במותגים כתחום לזכיינות?

מותגים הוא תחום מעניין עבור זכיינים רבים: הוא רב תחומי, מכיל יותר מנושא אחד, לא מתמקד רק באופנה, מזון וכד', אלא מחזיק מתנות משלל חומרי הייצור ומשלל הסוגים. מי שעובד בחנות כזו נחשף לעבודה מאד מעניינת, ותתפלאו – גם ללא מעט לקוחות שיבואו, שכן אחרי הכל כל אדם שעובד במטבח מתישהו יחדש את מלאי הציוד שלו, וכל מי שחוגג יום הולדת (כמעט) יחשוב על לבוא אליכם לקנות מתנות. כמובן שברגעים בהם אתם חשים שאין פעילות ניתן לפרסם, אולם אל תשכחו שאתם זכיינים, ולכן גם פרסום קטן וזניח יכול להביא לכם לקוחות רבים יותר מאשר עסק עצמאי שצריך לעבוד קשה יותר על מיתוג העסק.

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014