​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

חנות למכירה

מחפשים חנות למכירה אשר תאפשר לכם להיות בעלי חנות מבלי לטרוח רבות על ההקמה של אותה חנות ? הגעתם למקום הנכון. באתר תוכלו למצוא מגוון רחב מאוד של חנויות אשר מהן תוכלו למצוא בצורה פשוטה וקלה חנות למכירה העונה על הדרישות שלכם וחנות אשר איתה תוכלו להגיע אל עבר ההצלחה שתמיד חלמתם עליה.

איך לבחור את החנות המתאימה ?
כאמור, באתר תוכלו למצוא לא רק חנות למכירה אחת אלא כמה וכמה כאלו ולכן תוכלו דרך האתר לקבל שירות של מומחה מקצועי ובעל ניסיון רב ביותר אשר יסייע לכם לבחור את החנות המתאימה לכם ביותר והחנות העונה על הדרישות שלכם בצורה הטובה ביותר.

האם זה משתלם ?
למרות שלעיתים רבות רכישה של חנות הינה הוצאה לא קטנה, היא חוסכת מכם את עלויות ההקמה של החנות, עלויות השיווק והכי חשוב – מקטינה את הסיכון שלכם ולכן ללא ספק משתלם היום לרכוש חנות למכירה, הרבה יותר מפתיחה של חנות כזו באופן עצמאי.

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014