​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

לוח עסקים למכירה

אם חיפשתם לוח עסקים למכירה אשר בו תוכלו למצוא את העסקים הטובים ביותר עבורכם, הגעתם אל המקום הנכון. פורטל הזכיינות של ישראל הינו אתר אינטרנט אשר מציע לכם בין היתר גם לוח עסקים למכירה, עסקים בעלי פוטנציאל גדול מאוד שאתם יכולים ליהנות מהרכישה שלכם ולזכות בשיפור המצב הכלכלי שלכם בצורה משמעותית מאוד.

מגוון רחב של בתי עסק
בלוח העסקים למכירה של פורטל הזכיינות של ישראל אתם יכולים למצוא מגוון רחב מאוד של בתי עסק איכותיים ומקצועיים אשר תוכלו לרכוש וכך להיכנס אל תוך עולם העסקים בצורה הרבה יותר נכונה. כמובן, תוכלו לסנן את הבחירה על פי האזור בו ממוקם העסק, סוג בית העסק וכדומה.

הצגת נתונים רבים על כל בית עסק
אחד היתרונות הגדולים שתוכלו למצוא באתר הינו הצגה של נתונים שונים על בית העסק, נתונים אשר יסייעו לכם להכיר הרבה יותר טוב את בית העסק ולדעת האם אכן מתאים לכם לרכוש אותו או שמא עדיף לכם לבדוק בית עסק אחר.

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014