​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

למי זה מתאים?

רכישה של זכיינות בתחום המותגים מתאימה לאנשים אשר אוהבים את תחום המותגים, את היוקרה שבעסקים וכמובן, את התחום בו עוסק המותג אליו הם פונים – אם זה אופנה, מזון או כל דבר אחר. עם עד עכשיו הייתה לכם חנות משלכם אך לא הצלחתם לפתח אותה ולא הצלחתם להגדיל את מעגל הלקוחות שלכם בצורה טובה, זה הזמן לעשות זאת. בעזרת שם של מותג מוביל הלקוחות יגיעו אליכם מבלי שתצטרכו להתאמץ וכך תוכלו להפוך את האהבה שלכם לעסק מניב ומשגשג. אז אם אתם שואלים את עצמכם - למי זה מתאים הנושא של זכיינות על מותגים מובילים בישראל, פשוט קראו את המאמר הבא...

מה חשוב לדעת לפני רכישת זכיינות של מותגים ?

לפני שמתחילים את תהליך רכישת הזכיינות בתחום המותגים חשוב להבין כי מדובר בתהליך מורכב אשר כולל פרטים רבים ואם לא מבצעים אותו בעזרת אדם מקצועי שכבר מכיר את התחום עלולים לאבד את הדרך ולבצע טעויות קשות שאף עלולות לגרום להפסדים מאוחר יותר. לכן, אם אתם רוצים לרכוש זכיינות של מותג מסוים, הדרך הטובה ביותר שבה תוכלו לעשות זאת היא דרכנו – פורטל הזכיינות של ישראל בתחום המותגים.

למה דווקא פורטל הזכיינות של ישראל  ?

מלבד האפשרויות הרבות שמציע לכם האתר, אנו מלווים אתכם לאורך כל הדרך. אם אתם חוששים לעשות את התהליך בכוחות עצמכם, אם אין לכם מושג כיצד לצעוד את הצעד הראשון ואם אתם מפחדים לטעות, אנו בפורטל הזכיינות ישראל נצעד אתכם יחד ונעזור לכם לעבור את כל התהליך עד לקבלת הזכיינות בקלות.

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014