​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

לפתוח עסק קטן למכירה

עסק קטן הוא עסק הטומן בחובו כמות של עד 50 עובדים. הקמת עסק קטן מאפשרת לבעליו לשלוט בצורה טובה ואיכותית בעסק, בשונה מעסק גדול והמוני בעל מספר עובדים רב. עסק קטן יכול לכלול מספר תחומים רב וכל עסק גדול סביר כי בשלביו הראשונים היה עסק קטן. לפתוח עסק קטן למכירה מחייב את בעל העסק להיות כל העת עם היד על הדופק, ולדאוג לכמות מצומצמת של הוצאות ביחס להכנסות. 

זה לא פשוט את מבינה
בארץ ישראל קיימים לא מעט יזמים שאפתניים שמקימים עסק קטן במהירות ולעיתים אף בפזיזות. רוב העסקים הקטנים אינם עומדים במבחן הזמן ולצער בעליהן נאלצים להסגר מהר בהרבה ממה שצפו וייחלו. הצלחת עסק קטן נשענת הרבה מאוד על הסביבה בה הוא ממוקם ועל המוצר אותו הוא מספק לצרכן. מוצר שאינו חדשני מספיק לא ימשוך קהל ברמה מספקת ויאבד הכנסות צפויות. כשפותחים עסק קטן למכירה צריך לשים את הרווחיות מעל הכול ולדאוג לכמה שפחות הוצאות לא הכרחיות. הרווחיות היא אבן הפינה של כל עסק ומשפיעה על יכולתו להימכר בעתיד.

צעד בטוח להצלחה
פתיחת עסק קטן למכירה מחייבת תכנית עסקית ברורה ועקבית. ללא תכנית עסקית מסודרת עלולים לעשות טעויות קריטיות שיכולות להיות גורליות במקרה של עסק קטן. בשביל ללכת על בטוח על העסק הקטן להביא בשורה חדשה לשוק הישראלי ולא להיגרר להיות עוד אחד מאלף. כשפותחים עסק קטן למכירה חשוב מאוד לדאוג תמיד להכנסות ולהוצאות. צמצום הוצאות יכול להיות בשליחת עובדים לא יעילים הביתה, החלפת ספקים יקרים בזולים יותר וכל זאת מבלי שיפגע השרות שניתן ללקוח. 

עולים לאוויר
העסק שלך מוכן ואתה בטוח בהבאת הבשורה החדשה שתסעיר את השוק. גם שרות שונה ויעילות למוצר שכבר קיים פירושו חדשנות וסביר כי ניתן להוביל להצלחה. לפתוח עסק קטן למכירה פירושו כי כבר הוכנה תכנית מקדימה והכל מוכן להרצתו העסקית של העסק למטרת מכירה. עסק קטן למכירה מתעסק כבר מתחילתו במקסום רווחים על ידי צמצום עלויות בכל דרך אפשרית.
כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014