​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

מהי זכיינות עסקים?

במהלך המאה ה- 19 הובאה לעולם השיטה הכלכלית של זכיינות אשר זכתה להדים רבים ברחבי ארה"ב ומשם החלה להתפשט אל כל מדינות העולם.

זכיינות עסקים הינה שיטה מסחרית, במסגרתה בעל עסק רשאי לעשות שימוש לפרק זמן מוגבל בשיטות עסקיות של חברה מסוימות המתייחסות לנכסיה הרוחניים דוגמת לוגו, עיצוב מוניטין וכיוצא בזה. מתן אישור לעשות שימוש בנכסים אלו תלוי במתן תשלום על ידי מקבל הזיכיון אותו הוא נדרש להשקיע בחברת האם, אפשרות נוספת היא להעניק לחברת האם אחוז מהרווחים של מקבל הזיכיון, אשר הופקו בפרק זמן שהוגדר מראש בין שני הצדדים.

מה חשוב לבצע טרם ההשקעה?

שיטה של זכיינות עסקים יכולה להיות מאד משתלמת עבור שני הצדדים, אולם טרם ההשקעה חשוב שהזכיין יבדוק בצורה יסודית את סך כל ההיבטים של ההסכם, מכיוון הם אלו שיכולים לקבוע לימים את הצלחתו או הפסדו של העסק. מעוניינים לקבל מידע מקצועי ומקיף מטעם מומחים בנושא זכיינות? היכנסו עוד עתה לפורטל הזכיינות של ישראל ותוכלו ליהנות משפע של עצות וטיפים שיסייעו לכם לעבור את הדרך בצורה הטובה ביותר מבלי להיקלע לאי אלו טעויות ומכשולים בשל היעדר ידע מקצועי וניסיון רב בתחום.

אלו היבטים מחייבים התייחסות?

היבטים המחייבים התייחסות במסגרת ההסכם באים לידי ביטוי ברמת הכדאיות של העסקה, משך זמן ההתחייבות, גודל ההשקעה המבוקשת, מידת החופש לה זוכה מקבל הזיכיון במסגרת התפעול השוטף של חברת האם ועוד גורמים רבים. בדיקת זכיינות עסקים נדרשת להתבצע על ידי סיוע חיצוני בדמות של יועצים עסקיים, יועצים משפטיים ועוד אנשי מקצוע מתחומים שונים שצברו ניסיון לא מבוטל בעולם הזכיינות. פורטל הזכיינות של ישראל מציע לכם אינספור אפשרויות בתחום הנידון וליווי צמוד ומקצועי לאורך כל הדרך.

פורטל הזכיינות של ישראל

חוששים לבצע את הצעד הראשון בכוחות עצמכם? התהליך חדש ואיננו מוכר לכם ואתם מפחדים שמא תטעו באחד מהשלבים? אנו בפורטל הזכיינות של ישראל נשמח לעמוד לשירותכם ולצעוד אתכם יחדיו בבטחה לאורך כל הדרך עד לקבלת הזכיינות, בצורה הבטוחה, היעילה והמשתלמת ביותר.

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014