​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

מה חשוב לבדוק לפני רכישת עסקים למכירה

לפני שאתם רוכשים עסקים אשר עומדים בתור עסקים למכירה עליכם לבצע בירורים רבים אשר יוכיחו לכרם כי מדובר בעסקים עם פוטנציאל לרווח, אם לא תבצעו את הבירורים הללו בצורה מדוקדקת וטובה אתם עלולים למצוא את עצמכם בבעיה רצינית מאוחר יותר ולגלות כי הרכישה כולה הייתה טעות.

הכירו את בית העסק
 הדבר הראשון אשר עליכם לבצע הוא להכיר היטב את בית העסק, את הצורה בה הוא פועל, את הלקוחות שלו וכל דבר אחר. היכרות עמוקה עם בית העסק תאפשר לכם לדעת האם מדובר בעסק אשר אתם יכולים לתפעל אותו בצורה נכונה ומקצועית או לא.

בדקו את חשבונותיו של בית העסק
 בדיקה מעמיקה של חשבונות בית העסק תאפשר לכם לדעת במדויק מהן ההוצאות על החזקת העסק, מהן ההכנסות, מהן ההתחייבויות של העסק ועוד כך שתוכלו לדעת האם ישנם רווחים שתוכלו ליהנות מהם או שמדובר בעסק לא רווחי ועסק שלא כדאי לכם להיכנס אליו כלל.

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014