​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

עסק / עסקים למכירה / למסירה

אם אין לכם כוח לעבור את כל התהליך של הקמת עסק , פתיחת תיקים , רכישת שם , פרסום וכל מה שכרוך בהקמה של עסק חדש, הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות זה לרכוש עסק אשר עומד בתור עסק למכירה יד 2 או להשכיר עסק להשכרה. כיום ישנם עסקים למכירה או למסירה בירושלים ובכל רחבי הארץ אשר והעמדו על ידי בעלי עסקים רבים אשר מקימים עסקים, מפתחים אותם ואחר כך מעמידים אותם למכירה או להשכרה כדי שהם עצמם יעבדו כמה שפחות. העסקים הללו כבר צברו לעצמם שם, קהל לקוחות ותזרים חודשי אשר מאפשר לכם להתחיל לפעול בעסק פרטי מבלי לעבוד קשה על ההקמה שלו.  

איפה מוצאים עסקים למכירה או למסירה ?

כיום, עם פורטל הזכיינות של ישראל, למצוא עסקים למכירה או עסקים למסירה זו כבר לא עבודה כל כך קשה. אתם יכולים למצוא עסקים למכירה בצפון , עסקים למכירה במרכז ובכל מקום אחר בארץ בקלות רבה באתר, לקרוא פרטים נוספים על בית העסק ולהתחיל בתהליך הרכישה במידה וזה אכן מתאים לכם. כך, אתם יכולים להתחיל להרוויח כבר מהיום הראשון שלכם בעסק בצורה הטובה ביותר והנוחה ביותר.

מהו תהליך של רכישת עסקי מותגים ?

אם אתם מחפשים עסק שכבר הפך למותג ויש לו קהל לקוחות גדול זו הדרך הקלה יותר להצלחה. חשוב להדגיש כי אם אתם חוששים מהתהליך עצמו, חוששים מהבירוקרטיה, עבודת הניירת הרבה וכל מה שמתלווה לרכישה של מותג קיים, אנחנו כאן בשבילכם. 

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014